facebook
MENU

Facebook Twitter Youtube Wykop Google Plus VK Last fm

POLECAMY

Biletomat

EMP

Brutal Assault 2016

WSPIERAJ NAS!
ZAKUPY

OSTATNIO DODANE

  • IGGY POPIGGY POP: POST POP DEPRESSION
  • MEGADETHMEGADETH - DYSTOPIA
  • BARONESSBARONESS - PURPLE
  • MANOWARMANOWAR
  • IRON MAIDEN - THE BOOK OF SOULSIRON MAIDEN - THE BOOK OF SOULS
11 22 33 44 55
jQuery Image Slider Demo by WOWSlider.com v2.4

NEWS

MUZYKA: EKSKLUZYWNY, PRZEDPREMIEROWY ODSŁUCH NAJNOWSZEJ PŁYTY SATYRICON NA METALNEWS.PL

Tomasz Koza | 02.09.2013, 12:51
 

 

Norweska ikona black metalu powraca po pięciu latach przerwy! Satyr i Frost jak zwykle nie zawiedli. "Satyricon" to materiał dla tych, którzy wymagają od zespołu, aby się rozwijał, brzmiał naturalnie, a jednocześnie nie zapominał o swoich korzeniach.

 

"Przykro mi, że tak długo musieliście czekać, ale potrzebowaliśmy wiele czasu, aby przygotować taki materiał" – kaja się Satyr.

Za brzmienie i wszystkie aranże odpowiada oczywiście lider Satyricon. Całość nagrano w Norwegii, a miksów w USA dokonał laureat Grammy Adam Kasper (m.in. Foo Fighters, Soundgarden, Queens Of The Stone Age, Pearl Jam). Gościem na "Satyricon" jest rodak Satyra i Frosta, Sivert Høyem, na co dzień wokalista bardzo ciekawej norweskiej rockowej formacji Madrugada.

Muzyka na Satyricon jest... Zresztą, niech opowie sam Satyr:

"Tytuł "Satyricon" był dla nas najbardziej oczywistym wyborem. Bo też nigdy wcześniej nie nagraliśmy płyty, która oddawałaby ducha zespołu w taki sposób. To będzie materiał wymagający dla słuchacza, ale wiem, że ją pokochacie. Z czasem będzie się wam podobać coraz bardziej aż zostanie w waszej pamięci na wieki".

Lider zespołu, a od jakiegoś czasu również producent Win "Wongraven", zwykle nie rzuca słów na wiatr. Tak więc, otwórzcie umysły, odkrywajcie i chłońcie każdą starannie przygotowaną warstwę naturalnie brzmiącego dźwięku.

Premiera albumu 9 września, natomiast już teraz możecie jako jedni z nielicznych na świecie posłuchać najnowszego albumu Satyricon i to wszystko na metalnews.pl!

Dodatkowo przypominamy, iż zespół odwiedzi nasz kraj na jedynym, klubowym koncercie w tym roku. Występ odbędzie się we warszawskim klubie "Progresja" 29 listopada. Więcej informacji znajdziecie tutaj Link

Dodaj na:

Komentarze

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2009 - 2016 dla metalnews.pl