Strona główna » W.A.S.P. odwołuje koncerty na letnich festiwalach
NEWSY PŁYTY WYDARZENIA

W.A.S.P. odwołuje koncerty na letnich festiwalach

W.A.S.P. odwołało wcześniej ogłoszone cztery koncerty na festiwalach w czerwcu – włącznie z Graspop Metal Meeting w Belgii i Hellfest we Francji – po to aby móc skupić się na pracy w związku z nadchodzącym, odnowionym materiałem “Re-Idolized” z okazji 25 rocznicy.

Jak tłumaczy W.A.S.P.:

Nagrywanie nowego albumu “Re-Idolized” i nagrywanie klipu do “The Crimson Idol” spowodowało nieoczekiwane opóźnienie. Będzie to dla nas konieczne aby wycofać się z wystąpienia na czterech nadchodzących festiwali tego lata. Zespół skupia się na ukończeniu albumu i klipu, aby wszystko wyszło już we wrześniu, a następnie, byśmy mogli rozpocząć jesienną trasę koncertową.

W 1992 W.A.S.P. wypuściło “The Crimson Idol”. Album opowiada o historii Jonathana Aarona Steele’a, maltretowanego dzieciaka szukającego miłości. Odkrywając świat muzyki, po wielu latach staje się międzynarodową supergwiazdą. Pod koniec zginął przez tragiczny upadek.

2017 jest rokiem 25 rocznicy oryginalnego wydania albumu, który wciąż jest uważany za najlepszy krążek w karierze zespołu. “The Crimson Idol” niewątpliwie znajduje się w kolekcji płyt każdego metalowca. Album oryginalnie miał współgrać z materiałem filmowym, który kręciliśmy przez kilka godzin, by otrzymać blisko 50 minut filmu. Ten materiał nigdy nie został opublikowany- aż do teraz!

Napalm Records wydaje “Re-Idolized” i film “The Cromson Idol” na DVD i Blu-ray. Pierwszy raz oryginalne połączenie filmu i soundtracku – wydane jako jeden produkt. “Re- Idolized” będzie dostępne na Blu-Ray, DVD, CD i na płytach winylowych pod koniec tego roku.

Podobne artykuły

Mikael Åkerfeldt z Opeth o tym, jak zjarał się z Davem Mustainem

Lena Knapik

Eluveitie w studiu. Praca nad nową płytą trwa

Lena Knapik

Nowy album Dimmu Borgir w 2017(?)

Tomasz Koza

Korn: znamy szczegóły nowego wydawnictwa

Dominika Kudła

MetalPoodle: Co ma Beyoncé do Slayera?

Lena Knapik

Ozzy: „Mam jakieś siedem kawałków na nową płytę”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!