Strona główna » Accept prezentuje okładkę nowego albumu
NEWSY PŁYTY

Accept prezentuje okładkę nowego albumu

4 sierpnia nakładem Nuclear Blast ukaże się nowa płyta Accept zatytułowana “The Rise Of Chaos”. Już teraz zespół ujawnia okładkę, którą zaprojektowała węgierska artystka, Gyula Havancsák.

Stworzony przez artystkę obraz Wolf Hoffmann komentuje:

Powstanie chaosu jest czymś, o czym często myślałem. Gdziekolwiek się udamy, napotykamy destrukcje. Niektóre są widoczne gołym okiem, inne ukryte, ale zmieniają świat, który jest nam znany. Co jest dzisiaj, może zniknąć jutro. To nas drażni, ponieważ występuje na tylu różnych poziomach, że nie możemy być pewni, co będzie następne. Okładka jest naszą ostatnią sceną, ale teraz jest wyraźnie zniszczona – jak… po katastrofie.

W przeddzień premiery „The Rise Of Chaos”, Accept zagra wyjątkowy koncert podczas Wacken Open Air. Występ będzie się składał z trzech części. Pierwsza przypomni fanom starsze i nowsze hity kapeli. Druga zaprezentuje specjalny materiał. Po raz pierwszy na żywo Wolf Hoffmann wraz z Czeską Orkiestrą Narodową zagra utwory pochodzące z jego drugiej solowej płyty „Headbangers Symphony” 2016 roku. Znalazły się na niej okraszone metalem covery dzieł wielkich kompozytorów, między innymi Beethovena, Vivaldiego czy Mozarta. Trzecia natomiast przyniesie wielkie show – połączenie zespołu z orkiestrą w repertuarze Accept, któremu będą towarzyszyć multimedialne efekty. Wszystko w ramach „Night To Remember” – tradycji Wacken, zgodnie z którą zespoły szykują unikatowe występy.

A czego możemy się spodziewać po nowym krążku? Zdecydowanie sprawdzonego, starego brzmienia. Muzycy wielokrotnie podkreślali, iż nie są nastawieniu na zmiany. Jak powiedział Hoffmann:

Najlepszy komplement, jakie sobie mówimy po skończeniu piosenki, to: „stary, to brzmi jakby znowu był 1982!”. Nie chcemy brzmieć inaczej. Chcemy dalej pisać jak trzydzieści lat temu, tyle że lepiej. Generalnie dźwięk nie powinien być inny. Nie chcemy zmian w tym momencie.
Podobne artykuły

Metalmania 2018: Emperor główną gwiazdą festiwalu

Tomasz Koza

Gitarzysta Marduk komentuje odwołany w obawie przed Antifą koncert

Lena Knapik

Eluveitie wyda wyjątkową edycję albumu „Slania”

Agata Laszuk

Nadchodzi Coffin Birth!

Agata Laszuk

Volbeat dwukrotnie przerwał ten sam koncert

Mateusz Lip

Dragonforce zapowiada „Reaching Into Infinity”

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!