Mitch Lucker grób
Strona główna » Afera naszyjnikowa z Suicide Silence i grobem Mitcha Luckera w tle
INNE NEWSY

Afera naszyjnikowa z Suicide Silence i grobem Mitcha Luckera w tle
1 listopada minie pięć lat od tragicznej śmierci Mitcha Luckera, wokalisty Suicide Silence. Początkowo media donosiły o nieznanej osobie, która postanowiła uczcić zbliżającą się rocznicę, dokonując kradzieży z grobu muzyka. Wszystko przez Marka Heylmuna, gitarzysty zespołu, który zamieścił na Instagramie post:

Ktoś zabrał mój naszyjnik z nagrobku Mitcha. Do tej osoby: nie jestem zły, jeśli mnie znasz, wiesz, że strasznie ciężko jest mnie wkurzyć. Mam nadzieję, że ten naszyjnik przyniesie ci trochę spokoju i radości. Teraz trochę o nim samym. Dobry przyjaciel mój i Mitcha dał mi go po podróży do Peru. Byliśmy tam wspólnie, ale on został dłużej i przywiózł mi ten naszyjnik. Nosiłem go z wielu powodów. Zakładałem pod koszulkę na koncerty, w czasie, w którym potrzebowałem siły i pozytywnej energii, na wycieczki czy wywiady. To mój materialny symbol inspiracji i mocy. Myślałem o niemówieniu nic na ten temat, ale jednak zamieszczam tego posta. Chcę, aby rodzina i przyjaciele mogli wierzyć w to, że możemy zostawiać rzeczy w tym miejscu (anonimowo!) i czerpać z niego siłę i energię. To jest miejsce zaufania i mocy dla nas. Jeśli nie będziemy mogli uwierzyć w to, że możemy tu zostawiać drobiazgi, to miejsce straci trochę swojej mocy. Zostawiajmy tu prezenty, czasem właśnie po to, aby dać i otrzymać moc – tak jak ja zostawiłem tu naszyjnik. Tak więc do tej osoby: zatrzymaj naszyjnik i otaczaj go troską albo go zwróć – bez urazy.

Mimo, że wypowiedź muzyka jest pokojowa i można z niej wnioskować, że Mark nie żywi urazy do osoby, która zabrała naszyjnik, to na domniemaną hienę cmentarną w komentarzach spadło wiadro pomyj.

Koniec końców okazało się, że naszyjnik zabrała córka Luckera, Kenadee. Heylmun jeszcze raz potwierdził, że nie był i nie jest zły za jego zabranie:

Dlatego właśnie nie jestem zły! Wiedziałem, że ktokolwiek to zrobił – było mu to dane. To sprawia, że czuję się lepiej. [Kenadee] absolutnie może go zatrzymać.

Źródło: Metalinsider.net / Fot. Thad Simmons

Podobne artykuły

Vinnie Paul: powodem śmierci mógł być zawał serca

Agata Laszuk

The Devil Wears Prada na jedynym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Metallica publikuje nieznane wcześniej nagranie „For Whom the Bell Tolls” z 1986 roku

Agata Laszuk

Above Aurora zapowiada nowy mini-album “Path to Ruin”

Agata Laszuk

Sepultura, Obscure, Goatwhore i Fit for an Autopsy na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Portal randkowy dla prawdziwych metalowców istnieje!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!