NEWSY WIDEO

Amaranthe z nowym klipem

Szwedzi z Amaranthe wypuścili teledysk do ostatniego singla “That Song”, utworu z nadchodzącego albumu “Maximalism”. Płyta ukaże się 21 października nakładem Spinefarm Records i, jak głoszą wieści, poszerzy metalowo-popowy styl grupy.

Sam zespół zapowiada, że dalej odmawia szufladkowania, przypinania gatunków i konwencji – będzie dalej konsekwentnie przemierzał mniej uczęszczane szlaki, łącząc różne dźwięki i style. Wszystko dla unikatowego, hybrydowego charakteru.

Olof Mörck o nowych dokonaniach zespołu:

Jaka piosenka? “That song”! Nasz pierwszy singiel i klip, z naszego całkiem nowego albimu “Maximalism”, są już dostępne! Reprezentują świeże spojrzenie na Amaranthe, są częścią szerokiego spektrum dźwięków, jakim jest “Maximalism”. Sam teledysk ukazuje zmagania, któe przychodzą przy podążaniu za marzeniami bez względu na cenę. Nawet jeśli jesteś w dołku, pewnego dnia passa się odwróci i wszystko stanie się jasne – przy dźwiękach “That Song”.

Za produkcję “Maximalism” odpowiada Jacob Hansen, współpracujący m.in. z Epicą, Delain czy Volbeat, a za miksowanie Svante Forsback (Rammstein, Apocalyptica,Dragonforce).

amaranthe-maximalismTrack lista:

01. Maximize
02. Boomerang
03. That Song
04. 21
05. On The Rocks
06. Limitless
07. Fury
08. Faster
09. Break Down And Cry
10. Supersonic
11. Fireball
12. Endlessly

Podobne artykuły

Dobre czasy, złe czasy – 50. rocznica wejścia do studia nagraniowego przez Led Zeppelin

Bartłomiej Pasiak

Belphegor zdradza szczegóły nowego albumu

Lena Knapik

Zgarnij bilet na Metalmanię i pomóż Weronice oraz Bartkowi

Tomasz Koza

Zostaw komentarz