Image default
NEWSY WIDEO

Amaranthe z nowym klipem

Szwedzi z Amaranthe wypuścili teledysk do ostatniego singla “That Song”, utworu z nadchodzącego albumu “Maximalism”. Płyta ukaże się 21 października nakładem Spinefarm Records i, jak głoszą wieści, poszerzy metalowo-popowy styl grupy.

Sam zespół zapowiada, że dalej odmawia szufladkowania, przypinania gatunków i konwencji – będzie dalej konsekwentnie przemierzał mniej uczęszczane szlaki, łącząc różne dźwięki i style. Wszystko dla unikatowego, hybrydowego charakteru.

Olof Mörck o nowych dokonaniach zespołu:

Jaka piosenka? “That song”! Nasz pierwszy singiel i klip, z naszego całkiem nowego albimu “Maximalism”, są już dostępne! Reprezentują świeże spojrzenie na Amaranthe, są częścią szerokiego spektrum dźwięków, jakim jest “Maximalism”. Sam teledysk ukazuje zmagania, któe przychodzą przy podążaniu za marzeniami bez względu na cenę. Nawet jeśli jesteś w dołku, pewnego dnia passa się odwróci i wszystko stanie się jasne – przy dźwiękach “That Song”.

Za produkcję “Maximalism” odpowiada Jacob Hansen, współpracujący m.in. z Epicą, Delain czy Volbeat, a za miksowanie Svante Forsback (Rammstein, Apocalyptica,Dragonforce).

amaranthe-maximalismTrack lista:

01. Maximize
02. Boomerang
03. That Song
04. 21
05. On The Rocks
06. Limitless
07. Fury
08. Faster
09. Break Down And Cry
10. Supersonic
11. Fireball
12. Endlessly

Podobne artykuły

Brutal Assault 22: Incantation, Metal Church, Gorguts, Possessed dołączają do składu

Tomasz Koza

Ruszyły zdjęcia do filmu “Władcy Chaosu”

Lena Knapik

Dark Fest 2017 odwołany

Tomasz Koza

Zostaw komentarz