Strona główna » Amy Lee zaprasza na koncert w Polsce. Unikalne gadżety do kupienia na koncercie Evanescence!
NEWSY WIDEO WYDARZENIA

Amy Lee zaprasza na koncert w Polsce. Unikalne gadżety do kupienia na koncercie Evanescence!

Oryginalne koszulki, bluzy, czapki, worki, przypinki i plakaty będzie można zakupić podczas najbliższego koncertu Evanescence. W gadżety będzie mógł się zaopatrzyć każdy fan zespołu. Kapela wystąpi już w najbliższy wtorek, 20 czerwca w warszawskiej hali Torwar. Bilety od 110 zł wciąż są do nabycia.

Evanescence do Polski przyjedzie po raz pierwszy. Z tej okazji przywiezie ze sobą wybór gadżetów, które każdy prawdziwy fan amerykańskiej formacji po prostu powinien mieć! Podczas koncertu przygotowane zostanie specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami zespołu. Ulokowane będzie w holu głównym przy wejściu na płytę warszawskiego Torwaru.

Co znajdziemy w punkcie sprzedażowym? Będą to dwa rodzaje T-shirtów z logiem oraz wypisaną całą tegoroczną trasą zespołu, a także topy oraz bluzy sportowe z długimi rękawami z kapturem i bez. Odzież dostępna ma być w rozmiarach S-XXL. Na stoisku fani znajdą także czapkę, worek gimnastyczny, komplet czterech przypinek i plakat w formacie A2.

“Zachęcam do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez management artysty. Na specjalnym stoisku będzie można zakupić nie tylko odzież, ale także inne gadżety z charakterystycznym logotypem Evanescence. Punkt sprzedażowy będzie czynny od momentu otwarcia bram, a także w czasie koncertu oraz 30 minut po jego zakończeniu.” – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która organizuje pierwszy koncert Evanescence w Polsce.

Chcąc dokonać zakupów na stoisku Evanescence, trzeba się zaopatrzyć w gotówkę, ponieważ nie przewiduje się płatności kartą. Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej. Koszulki, bluzy, czapki będą kosztować od 90 do 210 zł, z kolei przypinki, oficjalny plakat i worek od 20 do 70 zł.

Koncert Evanescence odbędzie się już 20 czerwca w warszawskiej hali Torwar. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM. Bilety w cenie od 110 zł można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

Amy Lee z zespołu Evanescence nagrała zaproszenie dla fanów na pierwszy koncert w Polsce.

(inf. pras.)

Podobne artykuły

Papa Emeritus z Ghost spadł ze sceny

Lena Knapik

Venom Inc, Suffocation, Nervosa zagrają w marcu w Katowicach

Tomasz Koza

Śmiertelny wypadek po koncercie Avenged Sevenfold

Lena Knapik

Nowy teledysk od Annihilator (NSFW)

Lena Knapik

Bölzer i Untervoid dołączają do składu Merry Christless 2018

Dominika Kudła

Metalmania 2018: Emperor główną gwiazdą festiwalu

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!