Strona główna » Anthrax pracuje nad następcą „For All Kings”
NEWSY PŁYTY

Anthrax pracuje nad następcą „For All Kings”


Perkusista Anthrax, będący jednocześnie głównym tekściarzem w zespole, był niedawno gościem rozmowy dla Metal Wani. Został w niej zapytany m.in. o postęp w pracach nad następcą wydanego w 2016 roku „For All Kings”. Charlie przyznał, że część z pomysłów przechowuje już w formie demówek.

W zasadzie już jestem na ścieżce do nowej płyty. Potrzebujemy jeszcze troszkę czasu na zebranie wszystkiego do kupy i zaaranżowanie przygotowań do pracy nad materiałem. Zacząłem już pisać nowe piosenki i brzmią świetnie. Mam już jakieś siedem czy osiem pomysłów w wersji demo. Prawdopodobnie powtórzy się sytuacja z poprzedniego albumu i przyjdzie mi wybierać z około dwudziestu kompozycji. Mam nadzieję, ze ostatecznie wybierzemy z nich jak najwięcej. „Och, te są świetne i wymagają jedynie drobnych poprawek.”

Muzyk przyznał również, że zostało kilka ścieżek niewykorzystanych na „For All Kings”. Zespół nie ma jednak zamiaru mieszać ich z nowym materiałem.

Zawsze powtarzam, że niektóre pomysły, które nie znalazły się na płycie, mogą stać się punktem wyjścia dla czegoś nowego. A potem wywalam je do kosza. Nowe brzmienie zwykle jest lepsze od tego, które z jakiegoś powodu nie trafiło do publikacji.

Nowy album Anthrax będzie trzynastym krążkiem studyjnym w historii grupy.

Póki co nie wiadomo o nim nic ponad to, co mówią o nim sami twórcy. Już w ubiegłym roku Benante zapowiadał, że „brzmienie zapowiada się wściekłe. Prawdopodobnie będąc odbiciem obrazu świata i rządzących nim praw.”

Źródło: Blabbermouth / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Joe Satriani o plusach i minusach bycia muzykiem w dobie Internetu

Agata Laszuk

No More Tours 2: Ozzy Osbourne w trasie z Judas Priest

Paweł Kurczonek

Lacuna Coil prezentuje nowy teledysk

Lena Knapik

Posłuchaj nowego singla Vader

Tomasz Koza

Szaleństwo, Scorpions opanowało cały świat!

Tomasz Koza

Wyjątkowy koncert Amenra w Warszawie

Tomasz Koza

Zostaw komentarz