Zespół thrash metalowy Anthrax
Strona główna » Anthrax pracuje nad następcą „For All Kings”
NEWSY PŁYTY

Anthrax pracuje nad następcą „For All Kings”


Perkusista Anthrax, będący jednocześnie głównym tekściarzem w zespole, był niedawno gościem rozmowy dla Metal Wani. Został w niej zapytany m.in. o postęp w pracach nad następcą wydanego w 2016 roku „For All Kings”. Charlie przyznał, że część z pomysłów przechowuje już w formie demówek.

W zasadzie już jestem na ścieżce do nowej płyty. Potrzebujemy jeszcze troszkę czasu na zebranie wszystkiego do kupy i zaaranżowanie przygotowań do pracy nad materiałem. Zacząłem już pisać nowe piosenki i brzmią świetnie. Mam już jakieś siedem czy osiem pomysłów w wersji demo. Prawdopodobnie powtórzy się sytuacja z poprzedniego albumu i przyjdzie mi wybierać z około dwudziestu kompozycji. Mam nadzieję, ze ostatecznie wybierzemy z nich jak najwięcej. „Och, te są świetne i wymagają jedynie drobnych poprawek.”

Muzyk przyznał również, że zostało kilka ścieżek niewykorzystanych na „For All Kings”. Zespół nie ma jednak zamiaru mieszać ich z nowym materiałem.

Zawsze powtarzam, że niektóre pomysły, które nie znalazły się na płycie, mogą stać się punktem wyjścia dla czegoś nowego. A potem wywalam je do kosza. Nowe brzmienie zwykle jest lepsze od tego, które z jakiegoś powodu nie trafiło do publikacji.

Nowy album Anthrax będzie trzynastym krążkiem studyjnym w historii grupy.

Póki co nie wiadomo o nim nic ponad to, co mówią o nim sami twórcy. Już w ubiegłym roku Benante zapowiadał, że „brzmienie zapowiada się wściekłe. Prawdopodobnie będąc odbiciem obrazu świata i rządzących nim praw.”

Źródło: Blabbermouth / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Behemoth zagra w Warszawie w ramach Merry Christless

Tomasz Koza

Amorphis w studio. Nowy album zespołu w drodze

Dominika Kudła

Metal Hammer Festival 2017: Paradise Lost zagra u boku Marilyn Manson

Tomasz Koza

Sharon del Adel (Within Temptation) tworzy solowy projekt

Agata Laszuk

Wypadek samochodowy Panzerfaust. Zespół stracił sprzęt

Lena Knapik

Live Nation przejmuje Go Ahead

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!