Strona główna » To będzie thrash metalowe święto. Testament, Death Angel i Annihilator na dwóch koncertach w Polsce
NEWSY SPECJALNE WYDARZENIA

To będzie thrash metalowe święto. Testament, Death Angel i Annihilator na dwóch koncertach w Polsce

Już tylko kilka dni pozostało do jednego z największych metalowych wydarzeń tego roku w Polsce. Na deskach stołecznej Progresji oraz wrocławskiego A2, zagrają Testament, Annihilator i Death Angel. Koncert we Wrocławiu jest już całkowicie wyprzedany, a w Warszawie zostały ostatnie bilety. To będzie prawdziwe święto dla wszystkich fanów thrash metalu!

Zespołu Testament nie trzeba specjalnie przedstawiać żadnemu fanowi ciężkiego grania. Pochodząca z Kalifornii grupa obecna jest na scenie już od ponad 30 lat i jeżeli nadal będzie nagrywać tak udane albumy jak ubiegłoroczny „Brotherhood Of The Snake”, możemy być spokojni o jej przyszłość.

„Brotherhood Of The Snake” to tak zwany „all killer, no filler”. Każda z dziesięciu kompozycji na płycie ma szansę stać się koncertowym standardem, każda oferuje srogi thrashowy łomot jaki nie pozostawi fanów obojętnymi na nowe dzieło Testament.” – Tak pisaliśmy o nowej płycie kapeli rok temu i z perspektywy czasu możemy to tylko potwierdzić – „Brotherhood Of The Snake” to znakomity krążek.


↘ Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Muzycy na obecnej trasie cały czas promują to wydawnictwo, dlatego możemy być pewni, że na koncertach w Warszawie i we Wrocławiu usłyszymy takie perełki jak numer tytułowy, „The Pale King” czy „Stronghold”. Nie zabraknie też największych klasyków w historii grupy, utworów takich jak „Practice What You Preach”, „Electric Crown” czy „Over The Wall”, które przeszły już do legendy metalu. Zespół przyjedzie do Polski w składzie Chuck Billy, Eric Peterson, Alex Skolnick oraz tworzący niepodrabialną sekcję rytmiczną Gene Hoglan i Steve DiGiorgio – nazwiska te gwarantują, że na scenie zobaczymy najwyższy kunszt wykonawczy i usłyszymy metal najprzedniejszej próby. Patrząc na zainteresowanie biletami, które znikają w błyskawicznym tempie, o atmosferę w klubach raczej też możemy być spokojni…

Obowiązkowo trzeba też wspomnieć o zespołach towarzyszących głównej gwieździe, bo trudno w tym przypadku mówić o zwykłych supportach. Wraz z drużyną Chucka Billy’ego, do Polski przyjadą Annihilator oraz Death Angel, czyli bardzo zasłużone dla całego gatunku kapele. Ekipa z Kanady, dowodzona przez charyzmatycznego Jeffa Watersa, zaprezentuje u nas wydany ledwie kilka dni temu album „For The Demented”, natomiast amerykanie z Death Angel promować będą zeszłoroczny „The Evil Divide”. Jak widać, każdy z thrashowych mocarzy nieustannie komponuje nowy materiał i konsekwentnie prze do przodu, dlatego nie zdziwcie się, jak Warszawę i Wrocław wezmą szturmem. Zapewniam, chcecie przy tym być!

Podobne artykuły

Hologram Dio z trasą po całym świecie

Lena Knapik

Metallica: WorldWired Tour – bilety już w sprzedaży

Tomasz Koza

Aerosmith wraca do Polski z pożegnalną trasą

Tomasz Koza

Cyhra, czyli nowy zespół byłych muzyków In Flames, Amaranthe, Mekong Delta ujawnił pierwszy singiel

Tomasz Koza

Incantation ujawnia utwór z nowej płyty

Tomasz Koza

The Rolling Stones (niemal) na pewno zagrają w Polsce w 2018 roku!

Albert Markowicz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!