Black Sabbath - The End DVD/Blu-ray
Strona główna » Black Sabbath – The End: pożegnalny koncert na DVD i Blu-ray
NEWSY PŁYTY SPECJALNE

Black Sabbath – The End: pożegnalny koncert na DVD i Blu-ray
“The End” dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół, który odpowiada za wykreowanie brzmienia Metalu po ponad 50 latach działalności wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham.

Black Sabbath tego wieczoru na wyprzedanej co do miejsca arenie wykonało mające wpływ na parę pokoleń legendarne już utwory. Podczas retransmisji koncertu zobaczymy również ekskluzywne wywiady, w których członkowie zespołu opowiedzą jak udało im się przez tyle lat z sukcesami funkcjonować na scenę. Poznamy również relacje pomiędzy członkami zespołu, Ozzy Osbournem, Tonym Iommim i Geezerem Butlerem. Po trwającej połowę dekady karierze to ostatnia szansa aby zarówno starzy jak i młodzi fani wspólnie zobaczyli ostatni raz na scenie najlepszy zespół metalowy wszech czasów.

Nagranie koncertu “The End” zrealizowano 4 lutego 2017 roku w Birmingham, był to 81 koncert z kończącej karierę trasy koncertowej „The End Tour”. Jest to niestety ostatnie słowo zespołu, który odpowiada za brzmienie Metalu i miał wpływ na parę pokoleń fanów jak i było inspiracją dla wielu późniejszych artystów co widać w twórczości sceny po dziś dzień.

Niedawno dzięki sieci Multikino, mieliśmy okazję podziwiać ten występ na dużym ekranie. Wkrótce, bowiem 17 listopada, będziemy mogli to powtórzyć na małym w domowym zaciszu wraz ze znajomymi. To wszystko za sprawą ukazania się na rynku zapisu koncertu na DVD i Blu-ray. Do sprzedaży trafi całe mnóstwo edycji, które już dziś można zamówić jako pre-order. Do wyboru m.in. są:


Digipak: DVD + CD lub Digipak: Blu-ray + CD


Edycja limitowana, potrójny winyl.


Dwuczęściowy Box z 32-stronicową książeczką: zawartość: 2 CD, Blu-ray, DVD + bonusowa płyta CD (“The Angelic Sessions” – ekskluzywne studyjne nagrania wybranych utworów z repertuaru Black Sabbath, które nie były wykonywane na trasie koncertowej. Nagrania miały miejsce już po ostatnim koncercie w Birmingham), replika tourpassa, 3 kostki gitarowe.
Wykorzystano materiały promocyjne i prasowe.

Podobne artykuły

Brutal Assault 2017: Aeon, Architects, Suffocation, Cryptopsy dołączają do składu festiwalu

Tomasz Koza

Furia ujawnia fakty na temat “Guido”

Tomasz Koza

Alice Cooper ujawnia okładkę nowego albumu

Tomasz Koza

Crashdïet jeszcze w tym roku wyda nowy album

Bartłomiej Pasiak

Ozzy Osbourne wyda olbrzymi box set ze wszystkimi swoimi płytami

Mateusz Lip

Vreid podpisuje kontrakt z Season of Mist, nowy album już w 2018

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!