Strona główna » Były gitarzysta Anthrax, Dan Spitz oskarżany o gwałt
INNE NEWSY

Były gitarzysta Anthrax, Dan Spitz oskarżany o gwałt


Kobieta, której personalia nie zostały podane do wiadomości publicznej oskarża gitarzystę Anthrax, Dana Spitza o gwałt, jakiego rzekomo dokonał na niej kiedy miała 15 lat. Dodaje również, że Paul Stanley z KISS próbował flirtować z nią zaraz po tym incydencie. Kobieta stanowczo zaznaczyła, że w sprawę nie są zamieszani pozostali członkowie Anthrax i z tego co jej wiadomo, żaden z nich nie wiedział o tym zdarzeniu. Z opublikowanego na Facebooku postu (który wydaje się że został już usunięty) wynika, że od czasu opublikowania tej historii kobieta pozostaje w kontakcie z narzeczoną Dana.

Jezu. Kiedy patrzę na te wszystkie oskarżenia dotyczące napaści na tle seksualnym dokonywanych przez znane osoby…

Może nadszedł czas, bym i ja wywołała Dana Spitza. Kiedy miałam 15 lat, byłam na koncercie KISS w Edmonton Alberta. Pomiędzy występami zostałam zaproszona za kulisy. Zostałam wtedy wprowadzona do ich autobusu… gdzie był też Dan, który miał na sobie szlafrok i ręcznik na głowie. SIŁĄ wcisnął mi penisa do gardła. To stało się tak szybko. Owinął moje włosy wokół swoich pięści, więc nie mogłam się nawet ruszyć. Nigdy nie odezwał się do mnie nawet słowem. Zwymiotowałam na niego… W ten sposób wydostałam się stamtąd. Kiedy zapłakana biegłam, zaczepił mnie Paul Stanley, który dotknął moich włosów i powiedział ‘Wow, moglibyśmy spłodzić piękne dzieci z mnóstwem włosów’. Nie zainteresował się rozmazanym makijażem, łzami, nie zapytał czy coś się stało. Wróciłam pomiędzy tłum… nie powiedziałam nikomu. Dziś mówię o tym światu.


Później dodała:

Chcę, by było to jasne: TA SPRAWA W ŻADEN SPOSÓB NIE DOTYCZY POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW ANTHRAX. Z tego co mi wiadomo… nikt z nich nie zdawał sobie sprawy, co się stało. Tu chodzi o Dana Spitza, NIE O ANTHRAX JAKO CAŁOŚĆ. Zespół nie powinien za to odpowiadać, jego reputacja nie powinna na tym cierpieć. Proszę… Jeśli musicie coś powiedzieć, obwiniajcie winowajcę, nie cały zespół. Dziękuję!

Do wszystkich niedowiarków i dupków: dlaczego spośród całego świata, spośród wszystkich ludzi miałabym oskarżać Dana Spitza? Nie byłam nawet fanką Anthrax. Nie wiedziałam, kim są, kiedy przyszłam na koncert mając 15 lat. Gdybym miała sobie wymyślić taką historyjkę, mogłabym wybrać setkę innych tak zwanych sławnych ludzi. #ImNoLiar #TheTruthHurts #DanSpitzIsAChildRapist.

Sam zainteresowany jak dotąd nie skomentował sprawy w żaden sposób.


↘Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Źródło i fotografia: MetalSucks.net

Podobne artykuły

Posłuchaj “Guido”, nowego mini albumu Furii.

Tomasz Koza

Joakim Brodén: “Dobrze się bawimy grając heavy metal”

Agata Laszuk

Evanescence po raz pierwszy w Polsce. 5 utworów, które musimy usłyszeć.

Albert Markowicz

AntropomorphiA zdradza szczegóły nowego albumu

Lena Knapik

Atheist wstępuje w szeregi Agonia Records

Dominika Kudła

The Rolling Stones (niemal) na pewno zagrają w Polsce w 2018 roku!

Albert Markowicz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!