Cyhra, czyli nowy zespół byłych muzyków In Flames, Amaranthe, Mekong Delta ujawnił pierwszy singiel
Jesper Strömblad (m.in. główny kompozytor, gitarzysta) opuścił szeregi In Flames 7 lat temu, jako powód podano problemy z uzależnieniem alkoholu, a Peter Iwers (basista) rok temu. Choć spekulacji dlaczego obaj muzycy postanowili pożegnać się z In Flames nie są do końca jasne, to raczej nikt nie ma wątpliwości, że powodem rezygnacji z dalszej działalności jest to, w którym kierunku zespół zaczął zmierzać pod względem brzmienia, muzycznym, o kompozycyjnym nie wspominając.

Jesper oraz Peter pomimo długoletniej przerwy jako członkowie In Flames, nadal utrzymywali ze sobą kontakt. Po odejściu tego drugiego z szeregów IF, zaczął umieszczać na swoim profilu na Facebooku posty informujące o jego planach dotyczących nowego składu, właśnie wraz ze Strömbladem. Całość była dość tajemnicza, aż do pewnego dnia. Na wspomnianym profilu Iwersa pojawiła się oficjalna wiadomość, która zaprezentowała jego nowy zespół o nazwie Cyhra.

Oprócz Jespera Strömblada i Petera Iwersa w skład wchodzą: Jake E Berg (ex-Amaranthe), Alex Landenburg (ex-Axxis, Mekong Delta, Luca Turilli’s Rhapsody).

Przez dłuższy czas nie uświadczyliśmy żadnej kompozycji ze strony CyHra, aż do dziś. Zespół opublikował pierwszy singiel zatytułowany “Karma” oraz okładkę. Wiadomo jednak, że ich debiutancka płyta ukaże się jesienią tego roku nakładem Spinefarm / Universal na całym świecie.

Aby przesłuchać utwór “Karma” wystarczy kliknąć tutaj i spośród różnych platform wybrać odpowiednią dla siebie.

Cyhra - Karma


Fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *