Strona główna » Debiut projektu muzyków Cannibal Corpse i Killswitch Engage
MUZYKA NEWSY

Debiut projektu muzyków Cannibal Corpse i Killswitch Engage

 
Do sieci w całości trafił właśnie debiutancki album formacji Serpentine Dominion , projektu złożonego z gitarzysty Adama Dudkiewicza z Killswitch Engage Georga “Corpsegrindera” Fishera z Cannibal Corpse oraz Shannona Lucasa, byłego perkusisty The Black Dahlia Murder . Całość można przesłuchać poniżej:

Dudkiewicz o początkach zespołu w 2013 mówił:

Kiedy Killswitch Engage grało na razem z Cannibal Corpse i Black Dahlia Murder na Rockstar Energy Drink Mayhem Festival, przesiadywałem jednej nocy z Georgem i po prostu powiedziałem: “stary, napisałem kupę piosenek, chcesz je zaśpiewać?”. A on: “Fuck yeah!”. Te utwory zostały napisane specjalnie dla niego. George jest jednym z moich ulubionych wokalistów wszech czasów.

Wspomniany festiwal odbył się w 2009 roku. Jednak od tamtego czasu zarówno Cannibal Corpse , jak i Killswitch Engage byli zajęci nagrywaniem coraz nowszych płyt. Do 2016 każdy z zespołów nagrał ich aż trzy i dopiero teraz muzycy znaleźli chwilę, aby nagrać krążek Serpent Dominion . Podkreślają również, że debiut jest projektem zrodzonym z czystej pasji, napisany i nagrany dla jednej rzeczy, dla której muzycy zatapiają się w muzykę – zabawy.

Od początku kapela nie deklarowała się jako czysto death metalowa. Zapowiadała elementy melodyjne, ale znacznie szybsze i agresywniejsze niż z Killswitch Engage .

Podobne artykuły

Cattle Decapitation przedstawia nowy skład

Agata Laszuk

Ozzy Osbourne i metalowe kasyno

Agata Laszuk

Pomóż królikom i wygraj podwójny bilet na MateriaFest 2017!

Tomasz Koza

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo

Lena Knapik

Koncert Einara Selvika w Krakowie przeniesiony

Tomasz Koza

Posłuchaj kolejnego utworu z nowego albumu Cavalera Conspiracy

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!