Epica publikuje animowany teledysk do „Decoded Poetry”

Darmowa wysyłka w EMP

Holenderscy przedstawiciele symfonicznego metalu znani jako Epica opublikowali animowany klip do utworu „Decoded Poetry”, będącego częścią ostatniego mini-albumu grupy, The Solace System. Wideo zostało stworzone przez mistrza animacji, Davide Cilloni i stanowi część animowanej trylogii, wraz z pochodzącymi z tego samego wydawnictwa oraz z „Immortal Melancholy”.

Jak komentuje Coen Janssen:

Współpraca z utalentowanym Davide Cilloni w trakcie tworzenia tej wyjątkowej animowanej trylogii była czystą przyjemnością. W tej, ostatniej już, części dowiadujemy się, co stanie się z naszym wymiarem, jeśli Universal Death Squad przejmie władzę nad naszą planetą… Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze! Mam nadzieję, że teledysk spodoba się Wam tak bardzo, jak spodobałem się sam sobie w wersji rysunkowej, haha!

Zespół właśnie zagrał pierwszy koncert na trasie „The Ultimate Principle Tour”, który miał miejsce w urugwajskim Montevideo. W czasie tej trasy Epica zagra 8 koncertów w Brazylii, a także odwiedzi Chile i Argentynę.

Źródło: Metalstorm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *