Strona główna » Fotka Rob Zombie + Papa Emeritus znika z Instagrama
INNE NEWSY

Fotka Rob Zombie + Papa Emeritus znika z Instagrama

Rob Zombie zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym znajduje się za kulisami koncertu w Argentynie wraz z liderem zespołu Ghost, Tobiasem Forgem, występującym na scenie pod pseudonimem Papa Emeritus. Post został szybko usunięty, ale jak wiadomo, w internecie nic nie umiera.

Nie wiadomo dlaczego Rob Zombie zdecydował się na skasowanie zdjęcia. Swego czasu Ghost składał się z anonimowych muzyków, ale ta sytuacja już dawno uległa zmianie. Po kontrowersjach związanych z tyranią Forga byli muzycy ujawnili swoje tożsamości oraz pozwali wokalistę za zatajanie dochodów uzyskiwanych przez kapelę oraz proponowanie członkom grupy “niewolniczych umów” (więcej tutaj).

Sam Forge podczas koncertów wciela się w Papę Emertiusa i również pod takim wizerunkiem udziela większości wywiadów. Przy czym jego niesceniczny wygląd znany jest od dawna, nietrudno w internecie znaleźć jego zdjęcia bez estradowego makijażu i charakterystycznego przebrania.

Aktualnie Forge jest na trasie z całkowicie nową, (jeszcze) nieznaną załogą. Nie ustosunkował się również do pozwu. Zapowiedział jedynie, że odpowiedzi udzieli jego prawnik.

Podobne artykuły

MetalPoodle: Dlaczego Lars Ulrich nie ma tatuaży?

Lena Knapik

Posłuchaj singla z nadchodzącej płyty Feared

Agata Laszuk

Belphegor prezentuje utwór “Baphomet”

Lena Knapik

Co Dave Mustaine sądzi o nowej Metallice?

Lena Knapik

Marduk 1 maja zagra w Poznaniu

Tomasz Koza

Metallica oskarżona o plagiat. Wyjaśnienie.

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!