Fotka Rob Zombie + Papa Emeritus znika z Instagrama

Rob Zombie zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym znajduje się za kulisami koncertu w Argentynie wraz z liderem zespołu Ghost, Tobiasem Forgem, występującym na scenie pod pseudonimem Papa Emeritus. Post został szybko usunięty, ale jak wiadomo, w internecie nic nie umiera.

Nie wiadomo dlaczego Rob Zombie zdecydował się na skasowanie zdjęcia. Swego czasu Ghost składał się z anonimowych muzyków, ale ta sytuacja już dawno uległa zmianie. Po kontrowersjach związanych z tyranią Forga byli muzycy ujawnili swoje tożsamości oraz pozwali wokalistę za zatajanie dochodów uzyskiwanych przez kapelę oraz proponowanie członkom grupy “niewolniczych umów” (więcej tutaj).

Sam Forge podczas koncertów wciela się w Papę Emertiusa i również pod takim wizerunkiem udziela większości wywiadów. Przy czym jego niesceniczny wygląd znany jest od dawna, nietrudno w internecie znaleźć jego zdjęcia bez estradowego makijażu i charakterystycznego przebrania.

Aktualnie Forge jest na trasie z całkowicie nową, (jeszcze) nieznaną załogą. Nie ustosunkował się również do pozwu. Zapowiedział jedynie, że odpowiedzi udzieli jego prawnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *