Image default
INNE NEWSY

Frost: „Deep Calleth Upon Deep” został fantastycznie przyjęty

HeavyMetal.dk przeprowadziło wywiad z perkusistą Satyricon – Frostem (właściwie Kjetilem-Vidarem Haraldstadem) tuż przed koncertem Satyricon w Aarhus, 19 października. Z jego słów wynika, że – choć recenzje w Internecie mogą budować inne wrażenie – ostatni album grupy, „Deep Calleth Upon Deep”, został ciepło przyjęty przez fanów.

PRZECZYTAJ NASZĄ RECENZJĘ “DEEP CALLETH UPON DEEP”


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


„Sądząc po tym, co słyszałem od przyjaciół i znajomych którzy słuchali albumu, od dziennikarzy z którymi rozmawiałem i po reakcjach publiczności, odkąd co wieczór gdzieś gramy koncert, ten album naprawdę spodobał się ludziom. (…)

Zarówno my, jak i nasi fani rozumiemy, jakiego rodzaju jest to płyta. Zdają się oni doceniać bardzo duchową atmosferę i różnorodność, jaka na niej występuje, a także fakt że od strony muzycznej ta płyta jest dość elektryczna i budzi wiele nowych wrażeń w czasie ich wykonań. To nadaje każdemu kawałkowi duszę i własną tożsamość. (…)

[Kiedy] gramy różne utwory z tego krążka, widzimy, że energia panująca w tłumie w pewien sposób oddaje atmosferę każdego konkretnego kawałka, a to bardzo obiecujący znak. (…) Pojawia się natychmiastowa więź pomiędzy zespołem i publicznością, a to prawdopodobnie mówi znacznie więcej niż opinie, jakimi ludzie dzielą się w Internecie. Póki co nasz album został więc fantastycznie przyjęty, a ja czuję się za to bardzo wdzięczny.”

TUTAJ PRZECZYTASZ NASZ WYWIAD Z FROSTEM

„Deep Calleth Upon Deep” została wydana 22 września nakładem Napalm Records.

Źródło: Blabbermouth.net /

Podobne artykuły

26 lat temu ukazał się album „Vulgar Display of Power” zespołu Pantera

Szymon Grzybowski

Anaal Nathrakh prezentuje klip do singla “Obscene as Cancer”

Lena Knapik

Wyjątkowy koncert Anthrax w Polsce podzielony na dwie części. Sprawdź rozkład jazdy.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz