Cannibal Corpse
Strona główna » George “Corpsegrinder” Fisher (Cannibal Corpse) o sytuacji Decapitated
INNE NEWSY

George “Corpsegrinder” Fisher (Cannibal Corpse) o sytuacji Decapitated


W trakcie wywiadu z wokalistą Cannibal Corpse, Georgem “Corpsegrinderem” Fisherem, w ramach programu “The Jasta Show został poruszony temat muzyków Decapitated, którzy zostali oskarżeni w Stanach Zjednoczonych o uprowadzenie i zgwałcenie fanki po koncercie w Spokane (całej rozmowy można przesłuchać tutaj.

Fisher, który co prawda nigdy nie był z Decapitated w trasie, ale poznał członków kapeli, powiedział:

Trzeba poczekać i zobaczyć. Nie mogę komentować, nie znam ich aż tak dobrze. Gwałt jest poważnym zarzutem, to poważne i haniebne przestępstwo. Wiem, że to trochę dziwne biorąc pod uwagę tytuły naszych piosenek, ale… mam dwie córki i jeśli ktoś by im coś zrobił, lepiej niech ucieka ile sił w nogach.
Nie wiem, kto mówi prawdę. Trzeba też wziąć pod uwagę słowa dziewczyny. Jeśli to się naprawdę zdarzyło, trzeba wyciągnąć do Decapitated konsekwencje. A jeśli nie, trzeba wyciągnąć konsekwencje od ludzi, którzy składali fałszywe zeznania przeciwko nim.


↘Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Wokalista przyznał, iż jest świadom tego, że większość ludzi oczekuje, aby automatycznie z racji tego samego fachu, koleżeńskich relacji i powiązania metalem wziął stronę polskiego zespołu:

Nie znam ich aż tak dobrze. Jeśli byłaby to inna kapela, nadal chciałbym poznać fakty. Trzeba wiedzieć, co się naprawdę stało. Nie chcę mówić zbyt wiele, aby niektórym nie wydawało się, że jestem za zespołem, kiedy tutaj strony są dwie. Ludzie kłamią, tutaj też ktoś kłamie, tylko nie wiem kto.
(…) Ta sprawa jest jedną z najbardziej szalonych, o których słyszałem. Byliśmy w trasie niezliczoną ilość razy. Są kapele, są dziewczyny, są imprezy, które nie są powiązane w żaden sposób z seksem, gdzie ktoś przewrócił się i złamał rękę, bo jest tak pijany. Takie gówniane sprawy się zdarzają, ale ta jest dużo gorsza. I jeśli to naprawdę się wydarzyło, nie ma żadnego uzasadnienia. A jeśli nie, to trzeba zrobić coś z ludźmi, którzy fałszywie oskarżyli Decapitated. Przez to kobiety, które rzeczywiście zostały zgwałcone, będą bały się przyznawać…

Rozprawa została ustalona na 18 grudnia, jednak amerykańskie media donoszą o prawdopodobnym przesunięciu terminu na przyszły rok.Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Obejrzyj pełen występ Napalm Death w Glastonbury 2017

Agata Laszuk

Nie tylko Warszawiacy kochają Evanescence. Sprawdź gdzie najlepiej sprzedają się bilety.

Tomasz Koza

Fleshkiller: Streaming debiutanckiej płyty “Awaken”

Agata Laszuk

Amorphis: „Metalowi zawsze powinna towarzyszyć atmosfera buntu”

Agata Laszuk

Woodstock 2017: Orange Goblin również wystąpi na festiwalu

Tomasz Koza

Phil Demmel o rozstaniu z Machine Head

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!