Image default
NEWSY PŁYTY

Ghost: Tajemnicze nowe wydawnictwo już w grudniu?
Nowy album Ghost miał ukazać się w okolicach kwietnia 2018. W ostatnim czasie w zespole dokonał się mały przewrót: stery przejął Papa Emeritus Zero, który nie tylko jest wyjątkiem jeśli chodzi o dotychczasową numerację kolejnych Papa Emeritusów, ale wydaje się też dziwne, że wprowadzili nowego Papę bez żadnych nowości w postaci utworów czy albumu.

Tajemniczą sprawą jest to, co przez chwilę pojawiło się na Amazonie i zostało szybko z niego zdjęte, ale nie umknęło uwadze internautów. Mianowicie – wygląda na to, że zespół zamierza wydać coś, co nosi tytuł “Ceremony And Devotion” i cokolwiek to jest, miało zostać wydane 1 grudnia tego roku. Póki co pewien jest jedynie tytuł; fani zgadują, że dwupłytowe wydawnictwo będzie albo w całości albumem live, albo jedna płyta będzie zawierała zawartość nagraną na żywo, a druga – wersje demo i niewykorzystane fragmenty utworów.

Jedno jest pewne: czymkolwiek to jest, nosi tytuł “Ceremony And Devotion” i zostanie wydane już na początku grudnia. Pozostaje nam jedynie obserwować rozwój wypadków.

Live album coming out this holiday season \m/ from Ghostbc

Źródło: MetalInjection.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Fu Manchu, czyli legenda stoner rocka na jedynym koncercie w Polsce

Albert Markowicz

Jednak nie Machine Head, a Exodus będzie headlinerem Headbanger’s Ball Tour

Tomasz Koza

Myrkur przedstawia teledysk do utworu “Ulvinde”

Lena Knapik

Zostaw komentarz