INNE NEWSY WIDEO

Gra “Motörhead Through The Ages” już dostępna

Świat ciężkiej muzyki kolejny raz zakradł się do świata gier komputerowych. Posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerów PC i Mac mogą już zagrać w RPG “Motörhead Through The Ages”.

“Motörhead Through The Ages” stanowi obszerny dodatek do gry “Victor Vran”, która zadebiutowała w 2015 roku. Prace nad nią rozpoczęły się jeszcze za życia Lemmy’ego Kilmistera.

Głównym bohaterem gry jest tytułowy Victor Vran, łowca potworów. Tym razem jego głównym zadaniem jest powstrzymanie Królowej Potępionych, która czyha w jednym z zamków. Całość utrzymana jest w klimacie mieszanki westernu, fantasy i średniowiecza, a fabuła opiera się na twórczości Motörhead, ich utworach, tekstach i okładkach płyt.

Gitarzysta Motörhead o grze:

Lemmy był niezwykle podekscytowany tą grą i gdy tylko mógł, podsyłał nowe projekty jej twórcom. Jestem zachwycony wynikiem i myślę, że Lemmy też by był. Dla każdego fana Motörhead to po prostu kolejny, niesamowity sposób na połączenie się z zespołem.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza gra powiązana z Motörhead. W 2013 roku postać Lemmy’ego pojawiła się w przygodówce “Brutal Legend”.

Lista utworów zawartych w “Motörhead Through The Ages”:

“Motörhead” – “Motörhead”, 1977
“Overkill – “Overkill”, 1979
“Stay Clean – “Overkill, 1979
“Bomber – “Bomber”, 1979
“Ace Of Spades – “Ace Of Spades”, 1980
“Jail Bait – “Ace Of Spades”, 1980
“Love Me Like A Reptile – “Ace Of Spades”, 1980
“We Are The Road Crew – “Ace Of Spades”, 1980
“Killed By Death – “No Remorse”, 1984
“Iron Fist – “Iron Fist”, 1985
“End Of Time – “Aftershock”, 2013
“Paralyzed – “Aftershock”, 2013
“Queen Of The Damned – “Aftershock”, 2013.

źródło: blabbermouth.net

Zostaw komentarz