Image default
NEWSY WIDEO

Kolejny klip do utworu z nowego albumu Annihilator

Kanadyjczycy nie zwalniają tempa. Nie minął tydzień od premiery nowej płyty, a już Annihilator prezentuje kolejny teledysk do tytułowego utworu krążka “For The Demented”. Jednak po zaserwowanym ostatnio krwawym i brutalnym “Pieces Of You” w nowym klipie wieje wręcz nudą.

“For The Demented” ukazał się 3 listopada nakładem Neverland Music/Silver Lining Music. Założyciel formacji Jeff Waters mówi:

“Nadszedł czas, aby przeanalizować to, co przez lata mówili nam fani. Czas, by usiąść i wykombinować dlaczego wczesny trashowo-melodyjny Annihilator zdobył tak wielu słuchaczy.”


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Muzyk podkreśla jednak, że nowy materiał miał tylko przypominać wczesne dokonania zespołu, ponieważ zazwyczaj odtwarzanie zamierzchłej twórczości nie wychodzi kapelom na dobre. W pisaniu muzyki na nowy krążek pomagał mu basista Rich Hinks. Jak zdradza Waters:

“Jego klasyczne trashowe tło spotykało się z nowszym “matematycznym” metalem. Pytałem się go wprost: “Co o tym myślisz?”. Jego najczęstszą odpowiedzią było: “To nie jest ten styl Annihilatora, który lubię.” Wtedy dalej szliśmy praca, aż oboje nie poczuliśmy, że to te riffy i styl pisania. (…) Myślę, że fani usłyszą wiele z tego, czego oczekiwali od Annihilatora.”

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Joey Jordison prezentuje nowy utwór Vimic nagrany z Davem Mustainem

Lena Knapik

Kerry King omal nie zrezygnował z kariery muzycznej przez Limp Bizkit

Lena Knapik

Belphegor i Melechesh pod koniec czerwca na dwóch koncertach

Dominika Kudła

Zostaw komentarz