Kolejny klip do utworu z nowego albumu Annihilator

Kanadyjczycy nie zwalniają tempa. Nie minął tydzień od premiery nowej płyty, a już Annihilator prezentuje kolejny teledysk do tytułowego utworu krążka “For The Demented”. Jednak po zaserwowanym ostatnio krwawym i brutalnym “Pieces Of You” w nowym klipie wieje wręcz nudą.

“For The Demented” ukazał się 3 listopada nakładem Neverland Music/Silver Lining Music. Założyciel formacji Jeff Waters mówi:

“Nadszedł czas, aby przeanalizować to, co przez lata mówili nam fani. Czas, by usiąść i wykombinować dlaczego wczesny trashowo-melodyjny Annihilator zdobył tak wielu słuchaczy.”


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Muzyk podkreśla jednak, że nowy materiał miał tylko przypominać wczesne dokonania zespołu, ponieważ zazwyczaj odtwarzanie zamierzchłej twórczości nie wychodzi kapelom na dobre. W pisaniu muzyki na nowy krążek pomagał mu basista Rich Hinks. Jak zdradza Waters:

“Jego klasyczne trashowe tło spotykało się z nowszym “matematycznym” metalem. Pytałem się go wprost: “Co o tym myślisz?”. Jego najczęstszą odpowiedzią było: “To nie jest ten styl Annihilatora, który lubię.” Wtedy dalej szliśmy praca, aż oboje nie poczuliśmy, że to te riffy i styl pisania. (…) Myślę, że fani usłyszą wiele z tego, czego oczekiwali od Annihilatora.”

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *