Zespół Korn
Strona główna » Korn przedstawia kolejny teledysk
NEWSY WIDEO

Korn przedstawia kolejny teledysk

Korn właśnie udostępnił świeży klip do utworu “A Different World”, w którym gościnnie głosu użyczył Corey Taylor, wokalista Slipknot i Stone Sour . Piosenka zapowiada nadchodzący album “The Serenity Of Suffering”.

Jonathan Davis o zaproszeniu Taylora do wspólnego utworu:

Napisałem mu: “chcesz być w nowej piosence Korn?”, a on odpisał: “Jasne! Kiedy, gdzie i co mam robić?”. Nagrałem swoją część i powiedziałem mu, żeby robił, co ma robić. Spodobało mi się jego podejście. Najpierw pojawił się pod spodem utworu, jego głos powoli słychać pod moim i następuje crescendo aż do środkowej części, którą śpiewa, i jest ekstremalnie do końca. Wyszło świetnie.

Taylor już następnego dnia po pytaniu Davisa był w samolocie. Jako wielki fan i przyjaciel zgodził się na współpracę, nie słysząc nawet muzyki. Wokalista poleca również nową płytę:

Będę teraz chwalił cały album, ponieważ słyszałem 11 utworów i jest to wielki powrót do pierwszych trzech płyt Korn zmiksowany z dojrzałością, którą mają mają teraz. Jest naprawdę, naprawdę ciężki. Ludzie oszaleją.

Za okładkę płyty odpowiada znany artysta Ron English. Obraz przedstawia nastoletniego fana zespołu na tle dystopicznego, koszmarnego lunaparku, trzymającego szkieletową wersję lalki znanej z “Issues” z 1999 roku.“The Serenity Of Suffering” ukaże się 21 października nakładem Roadrunner Records. Przypomnijmy, że zespół wystąpi w 31 marca w warszawskim Torwarze.

Podobne artykuły

Mastodon i Russian Circles zagrają koncert w Warszawie. Gość specjalny Scott Kelly z Neurosis.

Tomasz Koza

Samael podczas Castle Party 2018 nagrywał nowy teledysk

Dominika Kudła

“Bartzabel” – ostatni singiel z nadchodzącej płyty Behemoth

Dominika Kudła

Nadciąga nowy album Marilyna Mansona

Lena Knapik

Premiera “The Stage” (wersja deluxe) AVENGED SEVENFOLD już 15 grudnia!

Tomasz Koza

Omnium Gatherum, Skálmöld i Stam1na na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!