Lacuna Coil prezentuje nowy teledysk

Lacuna Coil uzupełnia historię ukazaną w “Blood, Tears, Dust”, publikując nowy obraz do utworu “You Love Me ‘Cause I Hate You”. Podobnie jak w przypadku poprzedniego teledysku reżyserią zajął się Cosimo Alemà, a produkcją spółka Borotalco.

O klipie wokalistka Cristina Scabbia mówi:

Teledyski kręcone z Cosimo Alemà są dokładnie tym, co chcemy wizualnie przekazać, zwłaszcza jeśli chodzi o taki materiał jak “Delirium”. Mroczność, intensywność, scenariusz przenoszą widza tam, gdzie chcemy go zabrać. “You Love Me ‘Cause I Hate You” i “Blood, Tears, Dust” są ze sobą powiązane jedną historią, którą bardzo lubię, bo można ją różnorako definiować, zależy od czyjeś wyobraźni. Interpretowanie różnych postaci również było ekscytujące, interesujące wyzwanie, z którym do tej pory jeszcze się nie mierzyłam. Mam nadzieję, że widzowie zdołają uchwycić tę magię, którą oddychaliśmy podczas kręcenia.

Wokalista Andrea Ferro dodaje:

Każdy wiek ma swoją formę przekazywania opowieści, a klipy są ogromną częścią naszej kultury. Rozmawiając z Cosimo i naszą wytwórnią, zdecydowaliśmy stworzyć coś, co przywróci klipom ich artystyczną wartość. Włożyliśmy swoje uwielbienie do kina do “You Love Me ‘Cause I Hate You”. Jak widzicie jest tam czysta inspiracja telewizyjnymi serialami takimi jak “True Detective” czy “Twin Peaks”. Chcieliśmy, żeby widzowie kontemplowali historię i zastanawiali się nad tym, co naprawdę oznacza.

W przyszłym roku zespół będzie świętował 20-lecie działalności. Z tej okazji muzycy szykują dla swoich fanów coś specjalnego. Wiadomo jednak, że nie będzie to kolejny album. Na ten, jak zapowiada Ferro, trzeba będzie poczekać przynajmniej do 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *