Leaves’ Eyes prezentuje pierwszy utwór z nowej płyty

12 stycznia nakładem AFM Records ukaże się nowy album Leaves’ Eyes. Zespół podzielił się już jego próbką, prezentując teledysk do tytułowego utworu “Sign Of The Dragonhead”.

Kapela o albumie:

Serca wielbicieli symfonicznego metalu zabiją szybciej: epickie,metalowe hymny, doskonałe rockowe piosenki, świetne chóry, potężna muzyka klasyczna, najwyższej klasy produkcja oraz magiczne melodie – a przede wszystkim wyjątkowy głos Eliny. Energia ostatnich występów i trasy skierowała nas prosto do studia! Jeszcze raz pojawi się chór The London Voices, który nagrywał do “Władcy Pierścieni” czy “Gwiezdnych Wojen”, orkiestra Victora Smoliskiego z Białorusi oraz wielu folkowych i klasycznych muzyków. Jeszcze raz Leaves’ Eyes zabierze słuchaczy do świata mitologii nordyckiej i opowieści o wikingach. Smoczy statek żegluje do nowych horyzontów! Cała naprzód!


Okładkę do nowości kapeli zaprojektował Stefan Heilemann, który współpracował już na tym polu z Epicą czy Kamelotem.

Będzie to pierwszy album nagrany z nową wokalistką, finką Eliną Siiralą, która zaczęła współpracę z zespołem na początku 2016 roku. Wtedy to z zespołu odeszła dotychczasowa wokalista Liv Kristine, która była żoną klawiszowca Alexa Krulla.

Leaves' Eyes - Sign Of The Dragonhead

Tracklista:
01. Sign Of The Dragonhead
02. Across The Sea
03. Like A Mountain
04. Jomsborg
05. Völva
06. Riders On The Wind
07. Fairer Than The Sun
08. Shadows In The Night
09. Rulers Of Wind And Waves
10. Fires In The North
11. Waves Of Euphoria


↘Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *