Zespół Mastodon
Strona główna » Mastodon pracuje nad nowym albumem, premiera w 2017 roku.
NEWSY PŁYTY

Mastodon pracuje nad nowym albumem, premiera w 2017 roku.

Mastodon ponownie połączył siły z producentem Brendanem O’Brienem (znanego ze współpracy z AC/DC, , Stone Temple Pilots czy Papa Roach ). Wynikiem będzie nowy album, którego premierę wyznaczono na początek 2017 roku.

Materiał nagrywany jest w studiu w Atlancie, co niezmiernie cieszy muzyków – po skończonych sesjach mogą wrócić do domu i spać we własnych łóżkach. Basista Troy Sanders komentuje:

Jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ wiele koncertowaliśmy w przeciągu ostatnich kilku lat i nie nagraliśmy nic od ponad dwóch lat. To taka orzeźwiająca pętla, pisanie, nagrywanie, trasa, trasa trasa, chwila przerwy, pisanie, nagrywanie, trasa, trasa, trasa.

Na płycie znajdzie się prawdopodobnie 11 utworów, co da około godziny nowej muzyki od Mastodon . O tym, czego można się spodziewać mówi gitarzysta Bill Kelliher:

Jest trochę jak poprzedni album, ale myślę, że wkracza głębiej w niektóre obszary – trochę więcej składników psychodelicznych, trochę mniej technicznych. Znajdzie się kilka miejsc, w których jeszcze nigdy nie byliśmy.Podobne artykuły

Ekskluzywny, przedpremierowy odsłuch debiutanckiego albumu Misanthropic Rage!

Tomasz Koza

Slipknot – Day Of The Gusano: Live In Mexico Premiera 20 października 2017

Tomasz Koza

Huragan w Gdańsku!

Tomasz Koza

Chris Adler wraca do grania, ale nie z Lamb Of God

Lena Knapik

Abbath szykuje nowy album

Lena Knapik

Ill Niño przygotowuje się do wydania kolejnej płyty

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!