INNE NEWSY PŁYTY

Metallica nagra teledysk do każdego utworu z nowej płyty

 
Zespół planuje nagrać teledysk do każdego utworu z nadchodzącego krążka “Hardwired… To Self-Destruct“. Dotychczas w sieci opublikowano wideo do “Hardwired”, “Moth Into Flame” i “Atlas, Rise!”.

Jak mówi Lars Urlich, nazywając ten pomysł “wielkim przedsięwzięciem”:

Teraz, kiedy YouTube jest największą telewizyjną stacją na świecie, wykombinowaliśmy, że możemy zrobić klip do każdej piosenki. Kręcenie 12 klipów jest dość szalonym pomysłem, zwłaszcza, kiedy jesteś w tylu miejscach, próbując zapobiec przecieku materiałów. To szaleństwo, ale jednocześnie zabawa.

Nowy album będzie zawierał dwie płyty i dostarczy około 80 minut muzyki. Zamiast zapowiadanego na początku bonusowego CD z demami najdzie się krążek z coverami, które Metallica wykonywała na przestrzeni ostatnich kilku lat. Zespół zapowiada również, że w porównaniu do ostatniego “Death Magnetic”, utwory będą bardziej liniowe, mniej szalone, trzymające się jednego riffu.

Podobne artykuły

Czy Rob Zombie wyreżyseruje remake „Dźwięków muzyki?

Bartłomiej Pasiak

Night of Terror 35: Throneum i Empheris już 21 października w Chorzowie

Tomasz Koza

„Scream for me Sarajevo” – o historycznym koncercie wśród świszczących kul i spadających bomb

Agata Laszuk

1 komentarz

Kec 5 listopada 2016 at 18:01
0

To nie do końca tak. Niestety w polskim tłumaczeniu może się wydawać że dostaniemy teledysk to każdego utworu ale Lars stwierdził tylko że otrzymamy Video. Także tak jak było dotychczas dostaniemy zlepek nagrań ze studia i może jeszcze za dwa prawdziwy teledyski. Gdzieś tam ponoć ma być coś nagrane kamerą 360 ale na moje to tylko domysły fanów. Choć obecnie to się całkiem dobrze sprzedaj,.

Odpowiedz

Zostaw komentarz