NEWSY PŁYTY

Metallica opublikuje nowy singiel “Atlas, Rise!” w Halloween


Metallica szykuje dla swoich fanów coś specjalnego na Halloween. 31 października o północy czasu PST (10:00 w Polsce) zespół zaprezentuje trzeci utwór pt. „Atlas, Rise!” z nadchodzącego albumu Hardwired… To Self – Destruct. Premiera albumu odbędzie się 18 listopada. Publikacja utworu jednak odbędzie się w dość ciekawy sposób. W wybranych niezależnych sklepach muzycznych można będzie uzyskać specjalny kod, który pozwoli na wcześniejsze odsłuchanie singla. Do tej pory zespół zaprezentował już dwa utwory z płyty: „Hardwired” i „Moth Into Flame”.

Aby pomóc fanom poczuć ducha Halloween już od piątku 28 października, słuchacze Metalliki na całym świecie będą mogli odwiedzić wybrane niezależne sklepy muzyczne i mieć szansę na zdobycie darmowej, limitowanej maski „Hardwired… To Self- Destruct”. Na wewnętrznej stronie maski znajdzie się specjalny kod dostępu do strony internetowej, na której fani będą mogli odsłuchać nowy utwór 30 minut przed premierą w Halloween. Pełna lista sklepów dostępna jest na oficjalnej stronie zespołu, a poniżej lista polskich sklepów, które wezmą udział w akcji:

metallica-lista-sklepow2
“Hardwired… To Self – Destruct” to pierwszy studyjny album zespołu od 2008 roku, w którym wydali multiplatynowy krążek “Death Magnetic”. Nowy album został wyprodukowany przez Grega Fidelmana, odpowiedzialnego za inżynierię dźwięku i mix “Death Magnetic”. Album jest już dostępny w przedsprzedaży w wersjach na CD, winylu i Deluxe.

Podobne artykuły

Zmagania gdańskiego B90 z prokuraturą. Apel Nergala i Tomasza Lipińskiego.

Lena Knapik

Dark Funeral okradziony ze scenicznych kostiumów

Michał Michalak

Koncert Uada odwołany z powodu oskarżeń o nazizm; zespół odpiera zarzuty

Agata Laszuk

Zostaw komentarz