NEWSY WIDEO

Metallica przedstawia traumatyczny teledysk do utworu “Confusion”

 
Na oficjalnym YouTube’owym kanale zespołu pojawił się kolejny klip Metalliki, tym razem do utworu „Confusion”. Piosenka pochodzi z dziesiątego studyjnego albumu „Hardwired… To Self-Destruct”, który wyjdzie na światło dziennie 18 listopada nakładem Blackened Recordings.

Wiadomo już, że wydawnictwo będzie się składało z dwóch płyt i 12 piosenek, co daje prawie 80 minut muzyki. W wersji deluxe usłyszeć będzie można również covery Dio, Iron Maiden i Deep Purple oraz nagrania z koncertu z okazji sklepu Rasputin w Berkeley.

W jednym z wywiadów Lars Urlich uchylił rąbka tajemnicy warstwy tekstowej utworów z “Hardwired… To Self-Destruct“. Tematyka będzie dotyczyła mrocznych relacji, nie tylko międzyludzkich, ale ukrytych też wewnątrz osobowości. Spytany natomiast o ulubione kawałki odpowiedział:

Jak dla mnie liryczne najlepsze są “Moth Into Flame”, lubię też “Am I Savage?” i, rany, naprawdę uwielbiam “Dream No More”, które jest pewnym rodzajem odniesienia do Cthulu, tyle że w zupełnie innym sensie (…) Większość utworów jest prosta. Wprowadzamy nastrój i trzymamy się go zamiast grania jednego riffu i chodzenia w tą i z powrotem, podróżując przez różne pejzaże muzyczne. teraz piosenki są bardziej liniowe.

Zespół zapowiada również, że w porównaniu do ostatniego „Death Magnetic”, utwory będą bardziej liniowe, mniej szalone, trzymające się jednego riffu.

Najnowszy album Metalliki możesz już dziś zamówić w wersjach: 2 CD (wydanie polskie), 2 CD (wydanie światowe), 3 CD (wydanie deluxe), 2x winyl.

Podobne artykuły

Trivium, Power Trip i Venom Prison w Polsce – szykuje się potrójne metalowe uderzenie

Albert Markowicz

Kreator 5 czerwca zagra w Szczecinie

Dominika Kudła

Obscura ukończyła prace nad nowym albumem „Diluvium”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz