Metallica
Strona główna » Metallica przedstawia traumatyczny teledysk do utworu “Confusion”
NEWSY WIDEO

Metallica przedstawia traumatyczny teledysk do utworu “Confusion”

 
Na oficjalnym YouTube’owym kanale zespołu pojawił się kolejny klip Metalliki, tym razem do utworu „Confusion”. Piosenka pochodzi z dziesiątego studyjnego albumu „Hardwired… To Self-Destruct”, który wyjdzie na światło dziennie 18 listopada nakładem Blackened Recordings.

Wiadomo już, że wydawnictwo będzie się składało z dwóch płyt i 12 piosenek, co daje prawie 80 minut muzyki. W wersji deluxe usłyszeć będzie można również covery Dio, Iron Maiden i Deep Purple oraz nagrania z koncertu z okazji sklepu Rasputin w Berkeley.

W jednym z wywiadów Lars Urlich uchylił rąbka tajemnicy warstwy tekstowej utworów z “Hardwired… To Self-Destruct“. Tematyka będzie dotyczyła mrocznych relacji, nie tylko międzyludzkich, ale ukrytych też wewnątrz osobowości. Spytany natomiast o ulubione kawałki odpowiedział:

Jak dla mnie liryczne najlepsze są “Moth Into Flame”, lubię też “Am I Savage?” i, rany, naprawdę uwielbiam “Dream No More”, które jest pewnym rodzajem odniesienia do Cthulu, tyle że w zupełnie innym sensie (…) Większość utworów jest prosta. Wprowadzamy nastrój i trzymamy się go zamiast grania jednego riffu i chodzenia w tą i z powrotem, podróżując przez różne pejzaże muzyczne. teraz piosenki są bardziej liniowe.

Zespół zapowiada również, że w porównaniu do ostatniego „Death Magnetic”, utwory będą bardziej liniowe, mniej szalone, trzymające się jednego riffu.

Najnowszy album Metalliki możesz już dziś zamówić w wersjach: 2 CD (wydanie polskie), 2 CD (wydanie światowe), 3 CD (wydanie deluxe), 2x winyl.

Podobne artykuły

Muzycy wsparli Malcolma Younga i walkę z chorobą Alzheimera

Lena Knapik

Muzyk Belphegor zaatakowany przez ortodoksyjnego Rosjanina

Tomasz Koza

Amon Amarth i Grand Magus na trzech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Zmarł Rosław Szaybo – polski grafik, autor ikonicznej okładki „British Steel”

Szymon Grzybowski

Iron Maiden w Polsce 2018 oficjalnie potwierdzone

Tomasz Koza

Machine Head ujawnia czwarty singiel z “Catharsis”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!