Strona główna » MetalPoodle: Dalsze rewelacje w rodzinie Osbourne’ów
INNE NEWSY

MetalPoodle: Dalsze rewelacje w rodzinie Osbourne’ów

Temat Ozzy’ego Osbourne’a powracał w tym roku bardzo często, bynajmniej nie z powodu muzyki. Najpierw publiczne przyznanie się do uzależnienia od seksu, później grożący rozwodem kryzys w związku małżeńskim Osbournów, który ostatecznie został zażegnany.

Oliwy do ognia dolał konflikt między córką wokalisty a jego byłą kochanką. Kelly Osbourne opublikowała na Twitterze post, w którym publicznie nazwała Michelle Pugh kochanką Ozzy’ego oraz zamieściła jej prywatny numer telefonu wraz z obraźliwymi komentarzami (m.in. “Anyone looking for cheap chunky LOW-light and blow out and a blow*** call…”).Pugh skierowała sprawę do sądu. Sytuacja jednak została rozwiązana po cichu – Tweet został usunięty, a pozew wycofany.

Romans z Pugh, stylistką włosów, trwał cztery lata. Odkryty przez Sharon Osbourne prawie doprowadził do zakończenia 33-letniego małżeństwa. W jednym z wywiadów Pugh powiedziała, że Ozzy dał jej największą miłość w jej życiu, sprawiał, że czuła się najpiękniejszą kobietą na świecie. Fryzjerka twierdziła również, że był nieszczęśliwy w związku z Sharon.

Odpowiedzią na to było oświadczenie reprezentantów Ozzy’ego:

W ciągu ostatnich sześciu lat Ozzy Osbourne zmagał się z uzależnieniem od seksu. Jest mu przykro, że pani Pugh wyrwała ich stosunki seksualne z kontekstu. Ozzy pragnie przeprosić wszystkie kobiety, z którymi utrzymywał intymne kontakty. Przeszedł również intensywna terapię i jest przerażony tym, co jego zachowanie wyrządziło jego rodzinie. Dziękuje Bogu, że jego niesamowita żona Sharon jest po jego stronie i wspiera go.

Co do kariery muzycznej – aktualnie Ozzy angażuje się w pożegnalne koncerty Black Sabbath oraz pracuje nad nową solową płytą.

Podobne artykuły

Black Label Society: Nowy singiel „Room of Nightmares”

Agata Laszuk

Vuur, zespół Anneke Van Giersbergen, wraca do Krakowa w lutym!

Tomasz Koza

Muzyka Kreator promuje nowe bombowce w grze World of Warplanes

Bartłomiej Pasiak

Behemoth zagra w Warszawie w ramach Merry Christless

Tomasz Koza

Hallatar wydaje debiutancką płytę „No Stars Upon The Bridge”

Agata Laszuk

Posłuchaj trzeciego singla Mastodon

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!