Strona główna » MetalPoodle: O tym jak Max Cavalera prosił o autograf Justina Timberlake’a
INNE NEWSY

MetalPoodle: O tym jak Max Cavalera prosił o autograf Justina Timberlake’a

W niedawnym wywiadzie Max Cavalera, lider Soulfly i Cavalera Conspiracy zdradził, że prywatnie jest bardzo nieśmiałą osobą. Zwłaszcza w towarzystwie innych znanych osób.

Cavalera przyznał się, że kiedyś spotkał Johna Carpentera, amerykańskiego reżysera, producenta i kompozytora. Poprosił swoją żonę, aby ta w jego imieniu zapytała Carpentera o zrobienie wspólnego zdjęcia. Przyznał, że gdyby był z reżyserem sam na sam, pewnie nie byłby w posiadaniu pamiątki w postaci wspólnej fotografii, wiedząc przy tym, że traci wielką okazję.

Wokalista przytoczył również inne spotkanie, tym razem z popowym piosenkarzem, tancerzem i aktorem, Justinem Timberlakem:

Pewnego razu byłem na urodzinach Ozzy’ego Osbourne’a i moja pasierbica Roxanne zauważyła, że jest tam też obecny Justin Timberlake. Powiedziała żonie, że musimy zdobyć jego autograf. Nie znam go, więc poklepałem go po plecach i powiedziałem coś w stylu: “Nie wiesz, kim jestem, ale moja córka potrzebuje twojego autografu”. Miałem serwetkę. Justin był super miły, dał mi ten autograf.

Jak jednak pokazuje życie Cavalery, nie wszyscy mieli tyle szczęścia co Carpenter i Timberlake. W przypadku zdobywania autografu Eddiego Veddera z Pearl Jam nie ma poklepywania po pleckach czy proszenia żony. Jak mówi Max, poprosił Veddera o autograf dla siostry zaraz po zwymiotowaniu na wokalistę. Ten się jednak tym za bardzo nie przejął i spełnił prośbę Cavalery. Wszystko wydarzyło się podczas szalonej nocy w busie zespołu Pearl Jam.


Podobne artykuły

Decapitated gwiazdą festiwalu InterTony w Chojnicach

Szymon Grzybowski

Enslaved kończy prace nad nową płytą

Tomasz Koza

MetalPoodle: Kanye West w koszulce Testament

Lena Knapik

Nowy album Lordi “Sexorcism” już w maju

Lena Knapik

Steve Harris i Dave Murray oskarżeni o plagiat „Hallowed Be Thy Name” zapłacili 100 tys. funtów

Dominika Kudła

Nergal w folkowo-bluesowej wersji

Lena Knapik

1 komentarz

kosa 25 lutego 2017 at 14:49

MAX rządzi!!!!!;))))

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!