Strona główna » MetalPoodle: Ozzy i Sharon Osbourne odnowili przysięgę małżeńską
INNE NEWSY

MetalPoodle: Ozzy i Sharon Osbourne odnowili przysięgę małżeńską

Według serwisu E! News Ozzy i Sharon Osbourne odnowili swoje przysięgi 14 maja. W Stanach Zjednoczonych obchodzi się wtedy Dzień Matki. Po ceremonii, która odbyła się w hotelu The Wynn w Las Vegas, na facebookowym koncie Sharon pojawiło się jej zdjęcie z Ozzym i podpisem “Najlepszy Dzień Matki”. Tabloid The Sun dodał, że państwo Osbourne zazwyczaj nie unikają rozgłosu, jednak teraz postawili na kameralne rodzinne spotkanie w hotelu.

Sharon już w grudniu ubiegłego roku mówiła:

Ozzy poprosił mnie o odnowienie naszych przysiąg, a mi się to spodobało. Jestem szczęśliwa i będę szczera mówiąc, że to wszystko, co chcę dostać na Gwiazdkę w tym roku.

Pierwsze “tak” państwo Osbourne powiedzieli 4 lipca 1982 roku. Później ich małżeństwo przeżywało lepsze i gorsze momenty. Apogeum gorszych momentów i historia godna oper mydlanych przydarzyła się w maju ubiegłego roku, kiedy wyszedł na jaw czteroletni romans Ozziego z jego stylistką włosów Michelle Pugh. Ta zażyła znajomość prawie doprowadził do zakończenia 33-letniego małżeństwa Osbourne’ów. W jednym z wywiadów (już celebrytka) Pugh powiedziała, że Ozzy dał jej największą miłość w życiu, sprawiał, że czuła się najpiękniejszą kobietą na świecie. Fryzjerka twierdziła również, że był nieszczęśliwy w związku z Sharon.

Po rozprzestrzenieniu się wieści o wieloletnim romansie agenci Osbourne’a wydali specjalne oświadczenie:

W ciągu ostatnich sześciu lat Ozzy Osbourne zmagał się z uzależnieniem od seksu. Jest mu przykro, że pani Pugh wyrwała ich stosunki seksualne z kontekstu. Ozzy pragnie przeprosić wszystkie kobiety, z którymi utrzymywał intymne kontakty. Przeszedł również intensywna terapię i jest przerażony tym, co jego zachowanie wyrządziło jego rodzinie. Dziękuje Bogu, że jego niesamowita żona Sharon jest po jego stronie i wspiera go.

Parę miesięcy później Ozzy stwierdził, że to nie było uzależnienie od seksu, tylko zwyczajny element życia gwiazdy rocka, w którym są obecne groupies. Wina nie leżała także po jednej stronie. Jak stwierdził:

Sharon jest pracoholikiem i to świetne. Ale kiedy przychodzi do domu po „X Factor” [zasiada tam w jury] i idzie prosto do łóżka, co do kurwy mam robić? Mam siedzieć z kciukiem w dupie i czekać na nią, co? To dlatego faceci robią głupie rzeczy, kiedy są sami.

Podobne artykuły

Jonas Åkerlund rozumie opinię Varga Vikernesa o “Lords Of Chaos”

Lena Knapik

Xandria z nowym teledyskiem

Lena Knapik

Metallica… zaczęła się na “Kill ‘Em All” – 35-lecie wydania albumu

Szymon Grzybowski

Sabaton, Accept i Twilight Force już w przyszłym tygodniu na 4 koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Warfist, Excidium i Haunted Cenotaph 21 kwietnia w Rzeszowie

Dominika Kudła

Chris Cornell mógł popełnić samobójstwo

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!