Strona główna » MetalPoodle: Sharon i Ozzy odnowią przysięgi małżeńskie
INNE NEWSY

MetalPoodle: Sharon i Ozzy odnowią przysięgi małżeńskie

 

Po 34 latach małżeństwa i licznych perturbacjach Sharon i Ozzy Osbourne planują odnowić swoje śluby. Sharon rzekomo powiedziała brytyjskiemu tabloidowi The Sun, że jest szczęśliwa z tego powodu i to wszystko, o czym marzyła w te święta.

Przypomnijmy, że w maju para przechodziła separację. Ozzy przyznał się do uzależnienia od seksu i romansu ze swoją fryzjerką. Kochanka wokalisty jednak zbyt emocjonalnie zaangażowała się w związek. Dostała przez to swoje 5 minut sławy w mediach i niezły internetowy lincz od córki muzyka, Kelly Osbourne. Ozzy obiecał mocną poprawę i podjęcie wszelkich kroków, które pomogą uratować jego małżeństwo. W efekcie trafił na odwyk od uzależnienia od seksu. Sharon powiedziała wtedy:

Przetrwaliśmy wszystko: picie, narkotyki, teraz są to kobiety… Kiedy pieprzysz masę babek, znajdzie się jedna, która będzie chciała więcej. To będzie ta jedna, która będzie cię chciała mieć.Mimo wszystko Sharon wyznała tabloidowi “The Sun”, że nie uważa, iż wina całkowicie leży po stronie jej męża. Uważała, że sukces ma swoją cenę, a w każdej karierze zdarzają się wzloty i upadki.

Ozzy publicznie przeprosił wszystkie kobiety, z którymi utrzymywał intymne stosunki. Ostatecznie państwo Osbourne zeszli się i pokazują, że są w stanie wiele wytrzymać i wybaczyć.

Podobne artykuły

W Poznaniu również nie chcą koncertu Behemoth. Prezydent miasta nie angażuje się w akcję.

Tomasz Koza

Alissa White – Gluz: “Muszę być w złym nastroju, aby móc coś napisać”

Dominika Kudła

Były gitarzysta Cannibal Corpse na pokładzie Six Feet Under

Lena Knapik

6 lipca ukaże się “Death by Metal”; dokument o frontmanie Death

Dominika Kudła

Phil Anselmo: “Jestem gotów wskrzesić Panterę”

Agata Laszuk

Dalriada i Welicoruss przyjadą do Krakowa

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!