Mike Portnoy
Strona główna » Mike Portnoy: “Dlaczego nie możemy wszyscy się pogodzić?”
INNE NEWSY

Mike Portnoy: “Dlaczego nie możemy wszyscy się pogodzić?”


Były perkusista Dream Theater, Mike Portnoy zdradził, że w ciągu ostatnich kilku lat “widywał się wielokrotnie” z jego dawnym kolegą z zespołu, Johnem Petruccim. Portnoy, który był współzałożycielem zespołu, znienacka opuścił szeregi DT we wrześniu 2010, podczas trasy z Avenged Sevenfold. Został on zastąpiony przez Mike’a Mangini (Annihilator, Steve Vai).
Po tym, jak Mike zamieścił noworoczne selfie z Petruccim, wielu fanów Dream Theater wyraziło nadzieję, że to zdjęcie obiecuje stopienie lodu i rozluźnienie napięć pomiędzy dwoma muzykami, którzy byli przyjaciółmi ponad trzydzieści lat.

Podczas ostatniego wywiadu dla „The Metal Podcast”, Portnoy został zapytany o kryjącą się za wstrząsającym 😉 zdjęciem historię.

Cóż, to zabawne. Ja i John pogodziliśmy się już jakiś rok czy dwa lata temu, często się spotykaliśmy i jedliśmy kolację z naszymi rodzinami.
(…) Widzicie, prawda jest taka, że on i ja byliśmy przyjaciółmi od pierwszego tygodnia college’u, który rozpoczęliśmy we wrześniu 1985, więc ta relacja trwa już 33 lata. Nasze rodziny się znają, nasze żony i dzieci są przyjaciółmi, wszyscy dorastaliśmy razem i to się nigdy nie zmieni.
(…) Owszem, po tym, jak odszedłem z Dream Theater było kilka lat niepotrzebnych dram i bezsensu, ale w rzeczywistości przyjaciele są przyjaciółmi, a rodzina rodziną – a ja i John zawsze będziemy przyjaciółmi i członkami jednej rodziny.
(…) Jak już mówiłem, sporo się spotykaliśmy w ciągu ostatniego roku, ale nigdy się z tym nie afiszowaliśmy, nigdy nie wrzucaliśmy zdjęć do Internetu, nie mówiliśmy o tym – nie chcieliśmy niczego rozpętać. Sylwestra spędziliśmy razem, jego rodzina odwiedziła moją w moim domu i wszyscy czuliśmy się kochani, jak rodzina. W pewnym momencie pojawił się pomysł, takie ‘Wiesz co’? To świetne przesłanie, którym można rozpocząć nowy rok. Dlaczego nie możemy wszyscy się pogodzić? Dajmy pokojowi szansę.’ – i postanowiliśmy opublikować to zdjęcie, tylko po to, by wywołać uśmiech na twarzach ludzi.


Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Facebook/mikeportnoyofficial

Podobne artykuły

Zapraszamy na koncert Saltus, Despised Cruelty i Dead Conception do Łodzi

Michał Bentyn

Ozzy Osbourne: “Nie bardzo rozumiem, czym jest Brexit”

Lena Knapik

Negură Bunget kolejną gwiazdą Castle Party

Lena Knapik

Tim Lambesis (As I Lay Dying): “Dostałem drugą szansę”

Agata Laszuk

Posłuchaj pierwszego utworu z nowej płyty Arch Enemy pt. “The World Is Yours”

Tomasz Koza

Nowy teledysk Saratan

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!