INNE NEWSY

Mike Portnoy: “Dlaczego nie możemy wszyscy się pogodzić?”


Były perkusista Dream Theater, Mike Portnoy zdradził, że w ciągu ostatnich kilku lat “widywał się wielokrotnie” z jego dawnym kolegą z zespołu, Johnem Petruccim. Portnoy, który był współzałożycielem zespołu, znienacka opuścił szeregi DT we wrześniu 2010, podczas trasy z Avenged Sevenfold. Został on zastąpiony przez Mike’a Mangini (Annihilator, Steve Vai).
Po tym, jak Mike zamieścił noworoczne selfie z Petruccim, wielu fanów Dream Theater wyraziło nadzieję, że to zdjęcie obiecuje stopienie lodu i rozluźnienie napięć pomiędzy dwoma muzykami, którzy byli przyjaciółmi ponad trzydzieści lat.

Podczas ostatniego wywiadu dla „The Metal Podcast”, Portnoy został zapytany o kryjącą się za wstrząsającym 😉 zdjęciem historię.

Cóż, to zabawne. Ja i John pogodziliśmy się już jakiś rok czy dwa lata temu, często się spotykaliśmy i jedliśmy kolację z naszymi rodzinami.
(…) Widzicie, prawda jest taka, że on i ja byliśmy przyjaciółmi od pierwszego tygodnia college’u, który rozpoczęliśmy we wrześniu 1985, więc ta relacja trwa już 33 lata. Nasze rodziny się znają, nasze żony i dzieci są przyjaciółmi, wszyscy dorastaliśmy razem i to się nigdy nie zmieni.
(…) Owszem, po tym, jak odszedłem z Dream Theater było kilka lat niepotrzebnych dram i bezsensu, ale w rzeczywistości przyjaciele są przyjaciółmi, a rodzina rodziną – a ja i John zawsze będziemy przyjaciółmi i członkami jednej rodziny.
(…) Jak już mówiłem, sporo się spotykaliśmy w ciągu ostatniego roku, ale nigdy się z tym nie afiszowaliśmy, nigdy nie wrzucaliśmy zdjęć do Internetu, nie mówiliśmy o tym – nie chcieliśmy niczego rozpętać. Sylwestra spędziliśmy razem, jego rodzina odwiedziła moją w moim domu i wszyscy czuliśmy się kochani, jak rodzina. W pewnym momencie pojawił się pomysł, takie ‘Wiesz co’? To świetne przesłanie, którym można rozpocząć nowy rok. Dlaczego nie możemy wszyscy się pogodzić? Dajmy pokojowi szansę.’ – i postanowiliśmy opublikować to zdjęcie, tylko po to, by wywołać uśmiech na twarzach ludzi.


Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Facebook/mikeportnoyofficial

Podobne artykuły

Ghost zapowiedział nowy, koncertowy album “Ceremony and Devotion”

Tomasz Koza

Amon Amarth i Grand Magus na trzech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Muzycy Dimmu Borgir i Braci Figo Fagot we wspólnym projekcie. Koncert promujący debiutancką płytę za dwa tygodnie.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz