Morbid Angel
Strona główna » Morbid Angel: nowa płyta z nowym perkusistą w drodze
NEWSY PŁYTY

Morbid Angel: nowa płyta z nowym perkusistą w drodze

Weterani death metalu zrekrutowali perkusistę Scotta Fullera z Annihilated. Muzyk pomaga w nagraniach do nowej płyty, która ma ukazać się w połowie 2017 roku nakładem UDR Music.

Album powstaje w Mana Recording w St. Peterburg na Florydzie, a jego producentem jest były gitarzysta Morbid Angel – Erik Rutan. Założyciel zespołu Trey Azagthoth podzielił się na Facebooku postępami: partie perkusji zostały już całkowicie nagrane, następne w kolejce czekają gitary, wokal i bas. Azagthoth dodał:

Mamy naprawdę super zbiór nowego materiału. Mamy także wiele planów koncertowych w nowym roku, więc do zobaczenia na trasie!!!

SPECJALNE WYDANIA MORBID ANGEL W LIMITOWANYCH PROMOCJACH!

W 2015 Azagthoth ogłosił ponowne połączenie sił z wokalistą i basistą, Stevem Tuckerem. Już wtedy zapowiedział rozpoczęcie prac nad nowym materiałem. Zapytany wtedy o ponowne wstąpienie w szeregi Morbid Angel, Erik Rutan odpowiedział:

Nigdy nie mówię nigdy temu, co się tyczy dwóch najważniejszych kapel w moim życiu, które bardzo kocham. Jeśli mógłbym się sklonować, dalej działałbym w Morbid Angel! I bardzo chciałbym nagrać jeszcze jedną płytę z Ripping Corpse. Nigdy nie wiadomo, co może przynieść przyszłość. Nigdy nie zamykam drzwi, które mogą prowadzić do jakiś możliwości.

Przypomnijmy, że były frontman zespołu, David Vincent, wraz z perkusistą Timem Yeungiem założył I Am Morbid, w którym wykonują utwory z dorobku Morbid Angel.Podobne artykuły

Metalmania 2017 już jutro. Sprawdź najważniejsze informacje organizacyjne.

Tomasz Koza

Kiss zapowiada trasę po Europie

Lena Knapik

Black Sabbath: Ostatnie wykonanie “Children Of The Grave”

Agata Laszuk

Posłuchaj debiutu Pillorian (ex-Agalloch) w całości

Tomasz Koza

Crowbar w październiku na deskach poznańskiego klubu U Bazyla

Agata Laszuk

Legend Of The Seagullmen publikuje nowy utwór „Shipswreck”

Agata Laszuk

1 komentarz

Krzysztof Piwowarski 11 stycznia 2017 at 08:55

No to czekamy. Mam nadzieję, że nagrają coś na miarę Gateways…

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!