Cyhra
Strona główna » Nadchodzi CyHra, nowy zespół byłych muzyków In Flames!
INNE NEWSY

Nadchodzi CyHra, nowy zespół byłych muzyków In Flames!

Jesper Strömblad (m.in. główny kompozytor, gitarzysta) opuścił szeregi In Flames 7 lat temu, jako powód podano problemy z uzależnieniem alkoholu, a Peter Iwers (basista) rok temu. Choć spekulacji dlaczego obaj muzycy postanowili pożegnać się z In Flames nie są do końca jasne, to raczej nikt nie ma wątpliwości, że powodem rezygnacji z dalszej działalności jest to, w którym kierunku zespół zaczął zmierzać pod względem brzmienia, muzycznym, o kompozycyjnym nie wspominając.

Jesper oraz Peter pomimo długoletniej przerwy jako członkowie In Flames, nadal utrzymywali ze sobą kontakt. Po odejściu tego drugiego z szeregów IF, zaczął umieszczać na swoim profilu na Facebooku posty informujące o jego planach dotyczących nowego składu, właśnie wraz ze Strömbladem. Całość była dość tajemnicza, aż do dziś. Na wspomnianym profilu Iwersa pojawiła się oficjalna wiadomość, która zaprezentowała jego nowy zespół o nazwie CyHra.

Oprócz Jespera Strömblada i Petera Iwersa w skład wchodzą: Jake E Berg (ex-Amaranthe), (ex-Annihilator, ex-Axxis, Mekong Delta, Luca Turilli’s Rhapsody).

Na chwilę obecną nie uświadczymy żadnej kompozycji ze strony CyHra. Można jednak zajrzeć na ich oficjalną stronę, Twittera czy kanał na YouTube. Jeśli chodzi o sam zarys muzyki, też nic nie wiadomo. Znając jednak poczynania Berga w Amaranthe, raczej nie będziemy mieli do czynienia z ciężkim wokalem, czego osobiście żałuję. Wiadomo jednak, że ich debiutancka płyta ukaże się jesienią tego roku nakładem Spinefarm / Universal na całym świecie.

Podobne artykuły

Posłuchaj kolejnego utworu z nadchodzącego albumu Danzig

Lena Knapik

Zmarł Malcolm Young, założyciel AC/DC

Lena Knapik

Metalmania dokładnie za miesiąc. Kwietniowy nr “MetalHammer” już w sprzedaży.

Tomasz Koza

Ektomorf z nowym klipem

Lena Knapik

Igor Cavalera o rozwoju swojej techniki w Sepulturze

Dominika Kudła

YouTube blokował filmy Devina Townsenda

Redakcja

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!