Marilyn Manson
Strona główna » Nadciąga nowy album Marilyna Mansona
NEWSY PŁYTY WIDEO

Nadciąga nowy album Marilyna Mansona

Prace nad nowym krążkiem Marilyna Mansona są już zakończone, a jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się również, że jego tytuł będzie brzmiał inaczej niż rozpowszechniane wcześniej “SAY10”.

We wszystkich wywiadach przeprowadzonych w ubiegłym roku Manson następcę “The Pale Emperor” z 2015 nazywał “SAY10”. W najnowszej wypowiedzi z 8 maja pochodzącej z premiery filmu “King Arthur: Legend Of The Sword” (wideo dostępne poniżej) muzyk zdradził, że jego najnowszy album zatytułowany “Heaven Upside Down” jest już gotowy.

We wrześniu ubiegłego roku Manson o nowym albumie, którego premiera pierwotnie miała się odbyć w lutym w Walentynki, mówił:

To ostatnia rzecz, której ludzie się spodziewają po przesłuchaniu “The Pale Emperor”. (…) To kombinacja “Antichrist Superstar” i “Mechanical Animals”. Moją intencją nie było cofnięcie się. Wszystko zatacza krąg i po prostu dzieje się, bez rozbierania na części mojej wcześniejszej pracy. Robienie tej płyty przebiegło szybko, bo wydanie jej trochę napawa mnie lękiem. Będzie to najbardziej tematyczna i skomplikowana rzecz, jaką kiedykolwiek stworzyłem.

Fani Marilyna Mansona będą mieli okazję usłyszeć go podczas tegorocznego Metal Hammer Festival, który odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku. Na scenie wystąpią również Paradise Lost, Myrkur oraz Zeal & Ardor.

Miejmy nadzieję, że polski występ nie będzie przypominał ubiegłorocznego koncertu muzyka w Hershey (USA), podczas którego Marilyn, nie będąc zapewne w stanie trzeźwości, wtrącał się do pracy akustyków. Poza tym chwiał się na nogach i co chwilę zapominał tekstu. Nie jest to pojedynczy wybryk – podczas ubiegłorocznej trasy Mansona ze Slipknot zagraniczne media co chwilę wytykały mu występy pod wpływem alkoholu bądź narkotyków (zdarzały się też upadki ze sceny) i odradzały fanom uczestniczenia w jego koncertach o wątpliwej jakości.

Podobne artykuły

Planowała atak terrorystyczny na koncercie Life of Agony

Agata Laszuk

Antimatter wraca do Polski na trzy koncerty!

Tomasz Koza

Mikael Stanne: “Gdy próbujemy brzmieć inaczej, nadal jest w tym Dark Tranquillity”

Dominika Kudła

Drown My Day i Tarpan zagrają przed Hatebreed w Polsce

Tomasz Koza

Lamb of God upamiętni zmarłego fana na nowym mini-albumie

Lena Knapik

Wardruna: ostatnie bilety w Gdańsku

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!