NEWSY PŁYTY

Nowa płyta Immolatian już w lutym


Amerykanie szykują się do premiery nowego krążka zatytułowanego “Atonement”, którego premiera zaplanowana jest na 24 lutego. Już teraz można jednak zobaczyć 360-stopniową wizualizację do pierwszego singla “Destructive Currents”.

Materiał do “Atonement” został nagrany w Millbrook Sound Studios w Millbrook w Nowym Jorku. W studiu zespołowi towarzyszył wieloletni producent Paul Orofino. Za miksowanie i mastering odpowiadał Zack Ohren, zaś okładkę zaprojektował znany artysta Pär Olofsson, który wcześniej tworzył dla Immortal, Exodus, The Faceless. Dodatkowo znalazły się także grafikii polskiego twórcy Zbigniewa Bielaka, który współpracował już z Ghost, Enslaved czy Paradise Lost.

Wokalista i basista zespołu, Ross Dolan, przyznaje, że na płycie udało osiągnąć się zamierzone brzmienie. Dodaje również:

Produkcja nadała utworom naprawdę masywny dźwięk i mroczne, złowrogi charakter, czyli to, czego potrzebowały. Zackowi i Paulowi naprawdę się udało i sprawili, że nasz dziesiąty album będzie najlepiej brzmiącym. Wszyscy jesteśmy niezwykle dumni z tego, co tu stworzyliśmy i mamy nadzieję, że każdy polubi te jedenaście piosenek.

immolatio-atonementTrack lista:

01. The Distorting Light
02. When The Jackals Come
03. Fostering The Divide
04. Rise The Heretics
05. Thrown To The Fire
06. Destructive Currents
07. Lower
08. Atonement
09. Above All
10. The Power Of Gods
11. Epiphany

Podobne artykuły

Ghost powraca do Milwaukee, by uczcić pamięć zmarłego fana

Agata Laszuk

Marilyn Manson: “Jak wyleciałem z chrześcijańskiej szkoły”

Agata Laszuk

Arch Enemy: Michael Amott podzieli się obowiązkami z Jeffem Loomisem?

Agata Laszuk

Zostaw komentarz