Strona główna » Nowa płyta Obituary już w marcu
NEWSY PŁYTY

Nowa płyta Obituary już w marcu

Obituary zdecydował się wydać dziesiąty w dorobku album pod jakże zaskakującą nazwą “Obituary”. Premiera zaplanowana jest na 17 marca. Muzycy zapowiadają, że nie zamierzają spowalniać i dalej panować jako królowie death metalu. Nagrany w domowym studiu zespołu w Tampie krążek “Obituary” zawierać będzie dziesięć utworów ścierającego kości na proch metalu, który będzie niezwykle ciężki, bezkompromisowy oraz zaraźliwy. Jak mówi wokalista John Tardy:

Kiedy pracujemy nad płytą, tytuły piosenek i nazwa albumu są zawsze gdzieś tam na końcu naszych myśli. Wiemy, że piosenki same w sobie są najważniejsze, więc przy tym dziesiątym krążku i prawie trzech dekadach jako zespół stwierdziliśmy, że to idealny czas na płytę zatytułowaną po prostu nazwą zespołu.

Reszta zespołu dodaje, że przeniesienie pomysłów z głowy do studia i nagranie ich tak, żeby czuć pełna satysfakcję, zawsze jest nie lada wyzwaniem. Muzycy zadbali więc o to, aby każdy utwór był dopieszczony jeszcze przed naciśnięciem guzika rejestrującego dźwięk. Całość podsumowują:

Ciężko uwierzyć, że już minęło dwa i pół roku od wydania “Inked In Blood”. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać przekazania albumu w ręce fanów.

Na “Obituary” znajdzie się “Ten Thousand Ways To Die”, tytułowy utwór znany już fanom z wydanego w październiku ubiegłego roku koncertowego albumu, który w całości dostępny jest do posłuchania w sieci.

obituary-obituaryTracklista:

01. Brave
02. Sentence Day
03. Lesson In Vengeance
04. End It Now
05. Kneel Before Me
06. It Lives
07. Betrayed
08. Turned To Stone
09. Straight To Hell
10. Ten Thousand Ways To Die

Podobne artykuły

Behemoth rozpoczął nagrania wokali na nową płytę

Lena Knapik

Power metalowe uderzenie, czyli Hammerfall na dwóch koncertach w Polsce

Szymon Grzybowski

Decapitated: Kaucja 100.000$ za perkusistę i gitarzystę

Agata Laszuk

Nowy teledysk od Cellar Darling

Lena Knapik

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo

Lena Knapik

Posłuchaj za darmo nowego albumu Opeth

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!