Zespół death metalowy Kataklysm
Strona główna » Nowy album Kataklysm już za pół roku. Kontrakt z Nuclear Blast przedłużony
NEWSY PŁYTY

Nowy album Kataklysm już za pół roku. Kontrakt z Nuclear Blast przedłużony

Kanadyjski zespół Kataklysm podzielił się klipem zwiastującym kolejne, trzynaste wydawnictwo. Nowa płyta zatytułowana “Meditations” ukaże się w kwietniu przyszłego roku nakładem Nuclear Blast, wytwórni, z którą kapela przedłużyła niedawno swój kontrakt.


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Frontman Maurizio Iacono długotrwałą współpracę komentuje:

“Ciężko uwierzyć, że minęło już tyle lat. Czujemy się, jakbyśmy nasz pierwszy album “Sorcery” wydali zaledwie wczoraj. Dzisiaj stoimy tutaj jako zespół, który jest wdzięczny wielu osobom. Jedne z wielu podziękowań należą się naszej wytwórni Nuclear Blast i ludziom, którzy tam pracują. Zawsze byli za Kataklysm, od dnia, w którym jako nastolatkowie zostaliśmy przez nich odkryci. (…) Teraz po raz piąty przedłużamy kontrakt z naszą macierzystą wytwórnią.”

Iacono twierdzi, że nie ma lepszej metody na uczczenie 25-letniej współpracy z wytwórnią, niż wydanie nowego albumu. Zespół sekretnie przygotowywał się do niego przez ostatni rok i jak zapowiada, będzie to jedno z najmocniejszych i najszczerszych osiągnięć w dyskografii Kataklysm. Maurizio nie chce więcej zdradzać, mówiąc, że teraz słowa są zbędne, a fani sami będą mogli ocenić dzieło w 2018.

Amerykański naczelny dyrektor wytwórni Gerardo Martinez dodaje:

“Pierwszy raz zobaczyłem Maurizia i chłopaków w 1995 roku, kiedy byli na swojej pierwszej trasie po Ameryce Północnej z Incantation. Nie przypuszczałem, że to będzie jeden z najdłużej współpracujących zespołów z wytwórnią. I oto minęło 25 lat wspólnej pracy, a my jesteśmy dumni, że kapela ciągle płynie pod banderą death metalu.”

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Nadchodzi premiera nowego albumu Thy Art Is Murder

Tomasz Koza

Breaking Benjamin dołącza do składu Capital Of Rock 2017

Tomasz Koza

Zobacz, jak radzi sobie hologram Dio na koncertach

Lena Knapik

Dying Fetus na jedynym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Nowa płyta Nocnego Kochanka “Randka w Ciemność” ukaże się już w styczniu

Lena Knapik

Cradle Of Filth w grudniu wejdzie do studia

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!