Strona główna » Nowy krążek Ensiferum we wrześniu
NEWSY PŁYTY

Nowy krążek Ensiferum we wrześniu

Folkowi Finowie z Ensiferum weszli już do studia Astia w Lappeenranta (Finlandia), aby nagrać kilka dem na najnowszy, siódmy albumu. Płyta ukaże się we wrześniu nakładem Metal Blade Records. Produkcją kolejny raz zajmie się Anssi Kippo, który jest właścicielem studia Astia i gościł w nim już miedzy innymi Children Of Bodom czy Impaled Nazarene.

Basista kapeli, Sami Hinkka, komentuje:

Jak już pewnie większość z was wie z naszych kont na social mediach, wkrótce nagramy kolejny album Ensiferum. Zaledwie kilka tygodni temu zrobiliśmy kilka dem z Anssi Kippo, który nagrywał z nami i wyprodukował “One Man Army”. Sesje demo poszły gładko, praca z Anssi jest zawsze przyjemnością, bo on zawsze jest pełen kreatywnych pomysłów i pozytywnego nastawienia.

Celem nowej płyty będzie uchwycenie energii, która wypływa z granych na żywo utworów. Aby zapewnić jak najlepszą jakość dźwięku, zespół planuje nagrywanie analogowe.

Hinkka dodaje:

Nowy materiał będzie zawierał znane już elementy, ale również tak jak to uwielbiamy robić – zabierzemy wojenny okręt Ensiferum na nieznane morza muzycznego szaleństwa.

Podobne artykuły

Katatonia odwołuje koncerty, również w Polsce

Tomasz Koza

THAW: Streaming pełnej zawartości „Grains”

Agata Laszuk

Shane Embury zmuszony do przerwy od koncertowania z Napalm Death

Mateusz Lip

Johnny Depp w najnowszym teledysku Marilyna Mansona (NSFW)

Lena Knapik

Zmagania gdańskiego B90 z prokuraturą. Apel Nergala i Tomasza Lipińskiego.

Lena Knapik

Wintersun na trzech koncertach w Polsce!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz