NEWSY WIDEO

Nowy teledysk od Epiki

Holendrzy zaprezentowali wideo do utworu “Beyond The Matrix”, utworu pochodzącego z ostatniej, wydanej 30 września ubiegłego roku płyty “The Holographic Principle”. Klip został wyprodukowany przez Jensa De Vosa i jego ekipę w Panda Productions.

Wokalistka Epiki, Simone Simons, komentuje:

Energia, która żyje w “Beyond The Matrix” jest ekstremalnie zaraźliwa. Zawróci wam w głowach, kiedy melodia dotrze do waszych umysłów. Ten teledysk uosabia ducha i ożywczość Epiki.

Gitarzysta, Mark Jansen, dodaje:

Utwór “Beyond The Matrix” jest jednym z moich ulubionych kawałków z nowego albumu do grania na żywo. Sprawia, że publika szaleje.metal Cieszę się, że zrobiliśmy do niego wideo. Udało się uchwycić energię piosenki i przełożyć ją na słowa i obrazy. (…) Utwór jest o nas, ludziach, złapanych w matrix, iluzję, z powodu nadmiernego myślenia. Straciliśmy kontrolę nad naszymi życiami i akceptujemy tę iluzję jako “jedyną rzeczywistość”. Ale jeśli uda nam się uwolnić z tych pęt i stać się panami naszych myśli, możemy zrobić krok naprzód w tej zbiorowej świadomości i spojrzeć poza granice naszego matrixa.

Przypomnijmy, że zespół odbywa właśnie promocyjną trasę po Europie i już 24 stycznia zagra w warszawskiej Progresji razem z Powerwolf.Podobne artykuły

Airbourne wraca do Polski

Tomasz Koza

Ace Ventura: Psi Detektyw – zobacz niepublikowane dotąd zdjęcia Cannibal Corpse z planu filmowego

Lena Knapik

Me And That Man 7 października w Łodzi. Wygraj podwójny bilet na koncert

Tomasz Koza

Zostaw komentarz