Strona główna » Obejrzyj nowy teledysk the Agonist
NEWSY WIDEO

Obejrzyj nowy teledysk the Agonist

Kanadyjska grupa melodic death metalowa The Agonist z urodziwą Vicky Psarakis na czele, zaprezentowała w dniu wczorajszym klip do utworu “The Hunt”, który możecie obejrzeć poniżej. Kawałek ten pochodzi z najnowszego albumu zespołu zatytułowanego po prostu “Five”. Premiera już jutro, a za wydanie odpowiedzialna będzie amerykańska wytwórnia Napalm Records.

Producentem wydawnictwa został Mike Plotnikoff, który wcześniej współpracował z m.in. takimi kapelami jak: Buckcherry, Otep, Halestorm, Drowning Pool, 3 Doors Down, Fear Factory czy Flyleaf. Jak mówią sami muzycy The Agonist, nowa płyta przedstawia kolejną ewolucję zespołu. Jak sami twierdzą, są bardzo zadowoleni z efektów ciężkiej pracy, a wspomniany producent był w pełni pochłonięty produkcją i jak określili, pracował nad nowym albumem 24/7.

Przypomnijmy, że Vicky Psarakis w 2014 zastąpiła swoją koleżankę Alissę White-Gluz, która dołączyła do Arch Enemy, tym samym zastępując wieloletnią wokalistkę grupy Angelę Gossow, która ta natomiast została menadżerką AE.

Podobne artykuły

Zapraszamy na koncerty Kat & Roman Kostrzewski w Gdańsku i Poznaniu

Tomasz Koza

Tajemnicza zapowiedź Behemotha (Wideo)

Dominika Kudła

Lamb of God upamiętni zmarłego fana na nowym mini-albumie

Lena Knapik

Billy Howerdel w paru słowach o “Eat the Elephant”

Dominika Kudła

Warrel Dane (Nevermore, Sanctuary) zmarł na atak serca w Brazylii

Tomasz Koza

Antifa protestuje, koncert Graveland odwołany.

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!