NEWSY WIDEO

Obejrzyj teledysk Trivium do piosenki “Beyond Oblivion”


Pochodzący z Florydy metalowy kwartet Trivium opublikował za pośrednictwem YouTube klip do „Beyond Oblivion”, utworu pochodzącego z ostatniego krążka grupy The Sin and the Sentence.


Nad produkcją nowego albumu Trivium czuwał Josh Wilbur (Gojira, Lamb of God).

Płyta ukazała się z końcem października ubiegłego roku i była pierwszą, na której swój warsztat miał okazję zaprezentować perkusista Alex Bent. „The Sin and the Sentence”, w porównaniu do swego poprzednika, obfituje w większą ilość krzyczących technik wokalnych, o czym Matt Heafy, wokalista, wypowiedział się następująco:

”Silence in the Snow” nie zawiera wiele takich wokali, ponieważ nie uznaliśmy, aby były potrzebne. Prawdę mówiąc mogliśmy też dodać nieco krzyku Coreya [Beaulieu, gitarzysty – przyp. Red.], ponieważ sam nie byłem w stanie wykrzesać tego z siebie. Zdarłem gardło jakieś trzy lata wcześniej, pod koniec cyklu koncertów promujących Vengeance Falls. Musiałem odbudować swój wokal i na nowo go opracować, ale na szczęście się udało.

Po chwili dodał, już w kontekście samego albumu:

Zawsze staramy się uchwycić to, co chcemy usłyszeć jako fani metalu. Sądzę, że „The Sin and the Sentence” zawiera w sobie wszystko, co jest wspaniałe w Trivium; najlepszy do tej pory wokal. Ta płyta jest dokładnie taka, jaką chcieliśmy ją stworzyć.

Źródło: Blabbermouth / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Mord’A’Stigmata przedstawia nowy album “Dreams of Quiet Places”. Posłuchaj pierwszego singla

Agata Laszuk

Eluveitie, Amaranthe, The Charm the Fury wspólnie na koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Ensiferum prezentuje teledysk do utworu “Way Of The Warrior”

Lena Knapik

Zostaw komentarz