Obejrzyj teledysk We Sell The Dead do utworu “Pale And Perfect”


W sieci pojawił się kolejny klip We Sell The Dead, kapeli złożonej z Niclasa Engelina (In Flames, Engel), Jonasa Slättunga (Drömriket), Gasa Lipsticka (byłego muzyka HIM) oraz Apolla Papathanasio (Spiritual Beggars, Firewind). Prezentowany “Pale And Perfect” zwiastuje debiutancki krążek zatytułowany “Heaven Doesn’t Want You And Hell Is Full”, który ukaże się już 23 lutego nakładem earMUSIC.

We Sell The Dead opisuje swoje brzmienie jako ciężkie i melodyjne, przenoszące słuchacza w wiktoriańską epokę.

Wydobywane przez muzyków dźwięki inspirowane są światem, w którym pompatyczne rezydencje i zniechęcający luksus głęboko kontrastują z okrucieństwem rynsztoka. To świat, który cuchnie histerią, ale też charakteryzuje się poczuciem mistyki i mrocznego romantyzmu.

We Sell The Dead naciąga swoją narrację do granic, bawiąc się przy tym tematyką duchów, śmierci i religii. Pomimo odniesień do wiktoriańskich czasów utrzymuje nowoczesne i aktualne podejście, które przekłada na znany nam świat.

Nowy klip wpisuje się w stylistykę znaną z poprzednich obrazów do nagrań “Turn It Over” i “Echoes Of An Ugly Past” oraz okładki nadchodzącego albumu.

We Sell the Dead - "Heaven Doesn't Want You And Hell Is Full"

Tracklista “Heaven Doesn’t Want You And Hell Is Full”:

  1. The Body Market
  2. Echoes Of An Ugly Past
  3. Leave Me Alone
  4. Imagine
  5. Turn It Over
  6. Too Cold To Touch
  7. Trust
  8. Pale And Perfect
  9. Silent Scream

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *