Strona główna » Ozzy nie planuje emerytury
INNE NEWSY PŁYTY

Ozzy nie planuje emerytury

 
Ozzy Osbourne przyznał, że wraz z Billym Morrisonem oraz Stevem Stevensem, muzykami zespołu Billy Idol, pisze nowy, solowy album. Powstała już nawet jedna piosenka w bluesowym stylu, zatytułowana póki co “Crack Cocaine”.

Zapytany o to, kiedy fani mogą się spodziewać solowego krążka, Ozzy powiedział:

Nie wybieram się na emeryturę, jadę z tym dalej, ale nie chcę mówić, kiedy ukaże się płyta. Nie mogę pracować w tym samym czasie z Black Sabbath i nad własnym materiałem. Próbowałem tego przy Ozzfest i nie wyszło.


Sharon Osbourne, żona i manager wokalisty, przyznała, że Ozzy w pełni zajmie się solowym albumem po pożegnalnej trasie Black Sabbath. Nie zaprzestanie jednak koncertowania. Ozzy zapewnia, że będzie występował dla fanów dopóki będzie mógł:

Nie przestanę, to jest największy romans mojego życia. Kiedy w rock’n’rollu osiągniesz pewien wiek, ludzie myślą “Cóż, to będzie jego ostatnia trasa”. Będziecie wiedzieć, kiedy permanentnie zejdę z trasy.

Osbourne nie wydał solowego albumu od czasu “Scream” z 2010 roku. Ostatnie lata spędził występując z Black Sabbath i nagrywając z zespołem płytę “13”. Jednak już w 2015 roku prezes Epic Records, Sylvia Rhone, zdradziła, że Ozzy pracuje nad specjalnym krążkiem, z czymś, czego wokalista chciał od dawna, ale jeszcze nigdy nie robił.

Podobne artykuły

Ozzfest oskarża Ozy Fest o zamierzone podobieństwo nazw

Agata Laszuk

Znamy szczegóły solowego wydawnictwa Jonathana Davisa

Dominika Kudła

Piotr Luczyk blokuje amatorskie nagrania z koncertu Kat & Roman Kostrzewski

Bartłomiej Pasiak

Entombed A.D. zapowiada następcę “Dead Dawn”. Posłuchaj fragment nowego utworu

Dominika Kudła

Obejrzyj nowy teledysk Opeth

Lena Knapik

Bruce Dickinson: “Metalowi wokaliści mogą się cholernie dużo nauczyć od dzieci”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!