Podglądamy Helloween podczas prób do trasy “Pumpkins United”
Muzycy podchodzą do przedsięwzięcia z energią i dużą dawką humoru, a przygotowany repertuar ma mieć przekrojowy charakter i składać się z kompozycji pochodzących z trzech dekad istnienia zespołu. Wideo z prób obejrzeć można tutaj:

Jedyny polski koncert Helloween Pumpkins United odbędzie się w Hali Koło w Warszawie 28 listopada! Muzykom Helloween towarzyszyć będą Michael Kiske i Kai Hansen, którzy zaprezentują zespół w klasycznym składzie.
Bilety do nabycia na stronach: shop.metalmind.com.pl; ticketpro.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketportal.pl, ebilet.pl oraz progresja.com.

Helloween to bezspornie jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną. Podczas pracy nad książką “Hellbook”, dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy “Pumpkins United”. Fani nigdy nie przestali prosić o takie “zjednoczenie” i w końcu dostają swoje marzenie.

Inf. Prasowa / Fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *