NEWSY PŁYTY

Podwójna platyna dla nowego albumu Metalliki


W niespełna miesiąc po premierze, najnowsze dzieło (jakby nie było) legendarnej Metalliki zatytułowane “Hardwired… To Self Destruct” otrzymało status podwójnej platynowej płyty. Czy jest to spowodowane naprawdę wybitnym albumem, czy jak niektórzy uważają bardzo dobrą promocją, pozostawiam do subiektywnej oceny każdego z Was. W dziale “Recenzje” możecie przeczytać wyjątkowo dwie opinie, dwóch naszych redaktorów.

Nowy album zawiera standardowo dwie płyty i dostarcza około 80 minut muzyki. Zespół zapowiadał m.in., że w porównaniu do ostatniego “Death Magnetic”, utwory będą bardziej liniowe, mniej szalone, trzymające się jednego riffu.

Najnowszy album Metalliki możesz już dziś zamówić w wersjach: 2 CD (wydanie polskie), 2 CD (wydanie światowe), 3 CD (wydanie deluxe), 2x winyl.

Podobne artykuły

Irańskiemu zespołowi Confess nie grozi egzekucja. Wywiad z Nikanem, członkiem zespołu.

Lena Knapik

Saxon przekłada trasę koncertową z powodu choroby wokalisty

Bartłomiej Pasiak

Nowa płyta Testament w 2018 roku

Lena Knapik

2 komentarze

fear 15 grudnia 2016 at 13:22
0

Bez dwóch zdań. Bardzo dobra płyta! I nie pisze dlatego, że jestem jakimś wielkim fanem Metallici. Dla mnie najlepsza ich płyta od czasów Czarnego Albumu.

Odpowiedz
stif 15 grudnia 2016 at 14:09
0

Wiele osób kupuje podwójnie. Raz na LP i druga wersję na cd. To też nabija licznik. Mimo wszystko naprawdę niezły album.

Odpowiedz

Zostaw komentarz