Posłuchaj “Hope” Mord’A’Stigmata w całości

Tydzień przed premierą, Mord’A’Stigmata udostępnia swój czwarty album w całości. “Hope” ukaże się 17 lutego nakładem Pagan Records, a płyty możecie posłuchać już teraz w serwisie MetalNews.pl.

Nowe dzieło w dorobku małopolskiego kwartetu to jedna z tych płyt, które niewątpliwie odcisną tym roku piętno na muzyce ekstremalnej znad Wisły i nie tylko. Określona na łamach portalu NoCleanSinging.com mianem ścieżki dźwiękowej do opiumowego snu, „Hope” to cztery melancholijne kompozycje na gatunkowym rozdrożu i kolejny rozdział pisanej osobistymi doświadczeniami opowieści.

Przymiotnik „lekkość” nieczęsto przewija się jako określenie przystające do albumów metalowych, tym bardziej tych z jego czarnych rejonów. Tymczasem najnowsze dzieło Mord’A’Stigmata wchodzi po prostu z łatwością – czytamy w recenzji zamieszczonej na łamach MetalNews.pl

„Hope” dostępna będzie od dnia premiery jako CD, winyl oraz w formacie cyfrowym.

W marcu, Mord’A’Stigmata zagra w siedmiu miastach: Szczecinie (10.03, K4), Poznaniu (11.03, U Bazyla), Toruniu (12.03, NRD), Krakowie (16.03, Kwadrat/koncert z Triptykon), Wrocławiu (17.03, A2/koncert z Triptykon), Warszawie (18.03, Progresja/koncert z Triptykon) i Gdańsku (19.03, B90/koncert z Triptykon).

Pre-order:

CD: http://goo.gl/ceqzaE
LP: http://goo.gl/kNafdy
T-Shirt Hope: http://goo.gl/wfBwNN
T-Shirt Tangle: http://goo.gl/zCcwWN
T-Shirt & LP: http://goo.gl/j7pJDT
T-Shirt & CD: http://goo.gl/QZIwQv

Tracklista:

1. Hope
2. The Tomb from Fear and Doubt
3. To Keep the Blood
4. In Less Than No Time

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *