Strona główna » Posłuchaj nowego albumu Obituary
MUZYKA NEWSY

Posłuchaj nowego albumu Obituary


Amerykańscy weterani death metalu właśnie wydali nową płytę “Ten Thousand Ways To Die”. Krążek zawiera dwa niepublikowane dotąd utwory, tytułowy “Ten Thousand Ways To Die” oraz “Loathe”. Resztę stanowią nagrania z koncertów z różnych miast podczas trasy promującej “Inked In Blood” z 2015 roku. Tak dobrana playlista powinna ugasić pragnienie fanów do wiosny 2017 roku, kiedy to ma się ukazać nowe, studyjne wydawnictwo.

Zespół o decyzji wypuszczenia albumu z koncertowymi nagraniami mówi:

Jesteśmy bardzo podekscytowani tymi nagraniami na żywo z ostatniej trasy po Stanach. Joe Cincotta z Full Force Studio jest też naszym specem od dźwięku na żywo, miał ze sobą cały zestaw do nagrywania. Skorzystaliśmy z okazji i nagrywaliśmy show każdej nocy. Jakość jest niesamowita. Zdecydowaliśmy więc, że to będzie częścią “Ten Thousans Ways To Die”, wypuszczoną dla fanów jako mały bonus od OB!.

Członkowie zespołu zapewniają, że po nagraniu dźwięk nie był w jakikolwiek sposób modyfikowany i poprawiany. Wszystko jest w 100% prawdziwe.

Przypomnijmy, że polscy fani będą mieli okazję niedługo zobaczyć i usłyszeć Obituary na dwóch koncertach: 11 listopada w warszawskiej Progresji oraz 12 listopada w katowickim Mega Clubie. Jako support wystąpi Exodus , Prong i King Parrot.

Podobne artykuły

Znamy pełny line-up festiwalu Prog In Park

Tomasz Koza

Nowy album Kamelot w kwietniu 2018

Agata Laszuk

Moonspell publikuje nowy kawałek

Agata Laszuk

Michael Schenker: “Dla mnie gitara jest instrumentem doskonałym”

Dominika Kudła

Scorpions na kolejnym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

AntropomorphiA zdradza szczegóły nowego albumu

Lena Knapik

Zostaw komentarz