Posłuchaj nowego utworu Trivium pt. “The Sin And The Sentence”

 

Muzycy z Florydy udostępnili na swojej stronie klip do całkowicie nowego utworu zatytułowanego “The Sin And The Sentence”. Póki co Trivium milczy w temacie nowego albumu. Nie wiadomo, czy nowość jest zapowiedzią dalszego materiału.


“The Sin And The Sentence” jest pierwszym utworem nagranym z nowym perkusistą, Alexem Bentem (Battlecross, Decrepit Birth), który dołączył do kapeli pod koniec 2016 roku. Warto dodać, że za bębnami od 2010 roku zasiadało już trzech muzyków, Alex jest czwarty. Trudności w postaci utrzymania perkusisty w składzie grupy basista Paolo Gregoletto komentował:

Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje. Alex jest z nami teraz w trasie, a my się z niczym nie spieszymy. Chcemy się upewnić, że lubi to zajęcie, lubi piosenki. Cieszymy się, móc z nim występować, jest niesamowitym perkusistą. Kiedy skończymy trasę, zobaczymy, co dalej. Wcześniejszych gości po prostu ponaglaliśmy do wszystkiego, teraz nie chcemy zrobić tego samego błędu po raz piąty. Zdecydowaliśmy się wyciągnąć wnioski, dać temu trochę czasu, występować i patrzeć, jak zachowuje się w trasie, bo to ujawnia wiele z czyjeś osobowości i stylu grania.

Dyskografię Trivium zamyka “Silence In The Snow” z 2015 roku.

Warto wspomnieć, że już 3 sierpnia o 19:30 grupa wystąpi na deskach kostrzyńskiej sceny podczas Przystanku Woodstock.

Fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *