Strona główna » Posłuchaj pierwszego utworu z nowej płyty Arch Enemy pt. “The World Is Yours”
MUZYKA NEWSY PŁYTY WIDEO

Posłuchaj pierwszego utworu z nowej płyty Arch Enemy pt. “The World Is Yours”

 

Nie tak dawno Arch Enemy umieścili w sieci nieco ponad minutowy cover grupy The Shitlickers zatytułowany “The Leader”, który wzbudził mieszane uczucia wśród fanów, co zapewne miało w tym pewien sens. Jak niektórzy zauważyli, wspomniany cover raczej na pewno będzie bonusowym utworem.

Dziś natomiast mamy okazję zapoznać się z autorskim utworem Arch Enemy z nadchodzącej płyty “Will to Power”, którego tytuł nosi “The World Is Yours”. Singiel promowany jest także w formie klipu:

Przypomnijmy, nowy album Arch Enemy zatytułowany „Will To Power” ukaże się 8 września nakładem Century Media. Krążek, którego producentem jest Michael Amott i perkusista Daniel Erlandsson, został zmiksowany przez wieloletniego współpracownika i przyjaciela zespołu Jensa Bogrena (Opeth, Dimmu Borgir).

„Will To Power” będzie drugim albumem nagranym z ex-wokalistką The Agonist, Alissą White-Gluz, która zastąpiła Angelę Gossow. Będzie również pierwszą płytą z nowym gitarzystą, Jeffem Loomisem, znanym z Nevermore, który dołączył do kapeli pod koniec 2014 roku.

Podobne artykuły

Marilyn Manson zagra w serialu o… papieżu.

Bartłomiej Pasiak

Ozzy Osbourne i metalowe kasyno

Agata Laszuk

Troy Sanders (Mastodon) o zdobyciu Grammy

Dominika Kudła

Wyjątkowa trasa grupy Helloween

Tomasz Koza

Behemoth zapowiada kolejne piwo

Redakcja

Sodom dopuścił się znieważenia polskiej flagi?

Lena Knapik

Zostaw komentarz