INNE NEWSY

Premiera kolejnego piwa od Behemoth “Sol Invictus”

Podczas zbliżających się dwóch koncertów odbywających się pod szyldem “Merry Christless” na scenie warszawskiej Progresji pojawi się stary skład Behemoth odpowiedzialny za nagranie albumu “Grom” z 1996 roku. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Już podczas dzielenia się tą informacją lider kapeli, Adam “Nergal” Darski zapowiedział, że fani mogą się spodziewać kolejnych niespodzianek związanych z grudniowymi występami. Wygląda na to, że nowe piwo sygnowane marką Behemoth jest kolejną z nich.

Do ekipy “Sacrum, Profanum”, “Heretyk”, “Fenix” i “Bafomet” dołącza “Sol Invictus” – koźlak powstały przy współpracy zespołu z zaprzyjaźnionym Browarem Perun. Premiera piwa odbędzie się 14 i 15 grudnia, podczas “Merry Christless”. Sam trunek według zapowiedzi będzie warzony jedynie raz w roku.

“Sol Invictus” pojawi się również w całym kraju w sklepach z piwem rzemieślniczym.

Bilety na koncerty są już niestety wyprzedane.

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

Depeche Mode na trzech koncertach w Polsce!

Tomasz Koza

Rozłam w TSA – Andrzej Nowak i Stefan Machel poza składem

Szymon Grzybowski

„Heavy Trip” na Blu-Ray i DVD – poznaj historię dupy nabitej na pal

Szymon Grzybowski

2 komentarze

polmetal 7 grudnia 2017 at 08:17
0

Plagiat wina Sol Invictus. Przy okazji sam Nerdzi hejtuje, ze zdjecia kolegow fotografow sa wykorzystywane przez arabskich fanow do stworzenia swego dziela w postaci ksiazki. A moze Adas czegos sie bezpodstawnie obawia? Ujawnienia ukrywanej prawdy o sobie?

Odpowiedz
Hehemoth 7 grudnia 2017 at 16:28
0

Zaintrygował mnie twój komentarz. Możesz napisać coś więcej o tych hejtach nergala?

Odpowiedz

Zostaw komentarz